• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    CARB6N
    CARB6N --- ---
    MYSHAAK: Spis jde o to, ze se s takovou kalkulackou napise skoro kazda pisemka na jednicku.
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    Tak tohle jsem nepochopil já... Vtipné je to, že je to nějaký iPhone maskovaný za kalkulačku?
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    GARBAGE: Radši žádnej výběr, než takovej výběr. A vůbec, v 60 už mi to stejně nejspíš nebude fungovat, tak co.
    HARALD
    HARALD --- ---
    LONESTAR: Řekl bych, že je to obecný výraz. Asi jako "matfyzácký". Prostě diagnóza.
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    RAGNAROK:
    prijde mi to cim dal tim vtipnejsi
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    HARALD:
    a také v postoji, který ke svému omylu zastává.
    jo to bude ono, protoze je to celkem vtipne. je to takovy maly koan
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    HARALD: "čvuťácky" je tvůj výraz, nebo je to nějak obecněji rozšířené adjektivum?
    HARALD
    HARALD --- ---
    RAGNAROK: Zboží odebírané z Čínských eshopů bývá výrazně lacinější, než v jejich evropských nebo amerických konkurentech. Vzhledem k tomu, že hrdina stripu si zaškrtl osobní odběr a nevykašlal se na to, tak jej letenka do Číny a zpět musela stát mnohem více, než dopravné cena zboží. On to ale bere poněkud čvuťácky, flegmaticky a jako poučení do budoucnosti místo toho, aby se rozčílil. Pointu tohoto stripu hledej hlavně v absurditě jeho rozhodnutí si pro zboží skutečně dojet a také v postoji, který ke svému omylu zastává.
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    SALVATOR: JJ jenže asi nebudeš mít moc na výběr
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    RAGNAROK: Pointa je, že takhle dopadneš, když budeš náhodně na něco klikat na čínskejch stránkách. Taková moderní verze klasický pohádky s ponaučením.
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    RAGNAROK: Jiřík je takový bugemosácký lůzr, že to jako pointa bohatě stačí.
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    MATHEW_ER:
    no to jsem pochopil a to je pointa?
    MATHEW_ER
    MATHEW_ER --- ---
    RAGNAROK: objednal si nejake zbozi z ciny a jako zpusob dopravy omylem zvolil "osobni odber".
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---


    vykladaci prosim vykladejte
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    GARBAGE: Proč myslíš? Já si myslim, že i v šedesáti mě budou zajímat spíš mladý holky, než babky mýho věku :D
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    CEAR: Ale je to blbý, jelikož to není o věku :))
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    SALVATOR: Ale jednou budou.
    NAMATHUR
    NAMATHUR --- ---
    SALVATOR: zároveň naráží i na oblíbené barvy oblečení či vlasů (tam je ten věkový rozdíl cca o 20 let větší)
    CEAR
    CEAR --- ---
    SALVATOR: Abych řekl pravdu, tak jsem taky žádný průzkumy v tomhle směru nedělal :o) Čistě pragmaticky by se nemuselo nutně jednat o posuzování 20/50let, ale i ojiný varianty... Každopádně vydržet s jednou ženskou kvůli tomu 30let by asi byla moc velká oběť položená na oltář vědy. O variantě combacku po 30 letech už radši ani neuvažovat ;o)
    HABEAL
    HABEAL --- ---
    CEAR: Tak sem to nakonec pochopil dobře :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam