• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    HURDA
    HURDA --- ---
    SALVATOR: Když seš zkouřený trávou, tak máš červené oči, když tě zastaví policajti, tak si by se ti hodila úprava - red eye removal - odstranění červených očí.

    Kdyby vybrali program kde se to jmenuje "red eye removal tool" možná by to bylo pochopitelnější.
    SWT
    SWT --- ---
    SALVATOR: Hledal bych souvislost s "Red Eye Tool" a tím možná neblikající majáčky, ale je to jen odhad ...
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    LONESTAR:
    FATBOZZ:
    GARBAGE: Super, díky! :-) Jsem holka, taky jsem procvičila krční svaly a stejnak mi to nepřijde nějak převratný..
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    TAMARIX: Jestli taky třeba nejsi ženská...
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    TAMARIX: chlapi aby se podivali na pěkou prdelku jsou nuceni zahýbat ze strany na stranu hlavou.
    Geekove to resi takhle :)
    https://addons.mozilla.org/en-us/firefox/addon/rotate-image/
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    TAMARIX: nástroj na procvičení krčních svalů :)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    GARBAGE: Jeste by jsi to mohla pojmout tak ze v ciste filosoficke rovine je muz bez rukou a bez obleceni v podstate socilane vylouceny a neschopny vest plnohodnotny zivot - cili pro spolecnost neuzitecny a trpici depresemi. Dobry muz v okne ho zastreli aby pomohl nekomu kdo ty nohy sice ma ale nemuzue je pouzit, takze ve finale si pomohou navzajem.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    GARBAGE: tomu nerozumím. poradíte někdo?
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    ADMIX: Jo dík, to mě celkem pobavilo. Nic extra, ale jde to. Fakt dík
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    PRAASHEK: Proč prudíš?
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    GARBAGE: Mam tady humor presne pro tebe!

    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    GARBAGE: začni jíst maso pls
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    GARBAGE: Chlápek se chce oběsit, větev se s ním ulomí, to divné zvíře ho zase zvedne a on se vesele oběsí? Stejný nesmysl jako to předtím...
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    BLOODRAT: No ta beztvará věc mě právě mátla.
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    GARBAGE: Absurdní humor o dobrákovi, co zastřelí člověka aby pomohl invalidovi přes schody a nikomu to nepřijde nadsazené, divné a všichni jsou happy.

    Autor má podobných komiksů víc, takže si o jeho smyslu pro humor můžeš udělat solidní obrázek. Uznávám, že to není pro každého.
    /files/000/009/912073_a71714dcb30435e1f55f/original.jpg"http://1.bp.blogspot.com/-zjtvS3PQLEI/UOQVmm2rf1I/AAAAAAAAAts/J9pntc-CzbE/s1600/fitness.jpg">http://1.bp.blogspot.com/-zjtvS3PQLEI/UOQVmm2rf1I/AAAAAAAAAts/J9pntc-CzbE/s1600/fitness.jpg

    atd, zájemci nechť googlí Joan Cornella a jeho blog

    HABEAL
    HABEAL --- ---
    SHEALA: ano
    SHEALA
    SHEALA --- ---


    to chce ten vlk mesic zabit, malym nozikem?
    VEENA
    VEENA --- ---
    Já se toho klidně ujmu, je to jeden z mých nejnavštěvovanějších klubů.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam