• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    VEENA
    VEENA --- ---


    Už byste měli vědět, že tady islander je nyxovej troll ...
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    Nj, tak tu dostávam mínusy za to že jsem OT, ale nic to nemění na faktu, že český výrobky nejsou ani zdaleka tak kvalitní, jak si plno lidí nalhává...
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    SIRIEN: hele, dohled neni nikde pořád... ne ve sto procentech času...
    já teda nedělal nikdy v potravinářství, ale vim u nás, automotive, že se tak jednou za dva měsíce stalo, že do plastovýho rámu se zatavila myš, nebo i pták.... a to jde o výrobu plastovejch dílů.... jak to chodí ve výrobě jídla, to podle mě musí bejt ještě horší...
    jsem viděl když jsem se ucházel o jiný místo stroj ze kterýho leze normálně prodávanej kabanos a jestli tam někde na vstupu spadnula krysa nebo holub, tak na výstupu to nepozná nikdo....
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    OSTROVAN: no, když jsme u toho, tak ty krysy v párkách jsou taky adept do tohodle klubu: [ URBAN LEGENDS - need your experience!!! ] - má to takřka všechny rysy: vživotě sem neviděl jedinej primární zdroj téhle informace, vždycky to někdo tvrdí s tím "že se to přece ví/říká" nebo že to má od kamaráda/kamarádova bratra/kamarádova známého... je to dost protivné a poplašné, aby si to lidi říkali, dost fuzzy na to, aby to šlo jen těžko z fleku vyvrátit a koluje to mezi lidma už celou věčnost, neustále s přídechem jakési nevyslovené aktuálnosti...

    ...přitom Česká veterinární inspekce a Česká hygiena jsou jedny z nejpřísnějších úřadů svého druhu v Evropě a České standardy jsou u obou vysoko nad standardy EU a jejích členských států (jedna z věcí, která tu ještě z dob komunismu skutečně funguje, podobně jako např. plošné očkování dětí) a ČOIka taky patří k těm lepším institucím svého typu v EU, takže představa že by se tohle nějak běžnějc dělo a nikdo si toho nevšímal se mi vůbec nezdá.
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    SIRIEN: No něco podobnýho jsem si myslel... Jak chudinky kravičky jsou masakrovaný a strojema zpracovávaný.....
    S tim se klidně smířim....
    Furt lepší než český drůbeží párky, do kterejch se melou kuřecí pařáty, kůže a sádlo, nehledě na to že do stroje semtam spadne krysa.....
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    Převážně urbanlegend tohle.
    Jídlo v McD se nedělá z ničeho vysloveně špatnýho, spíš skoro naopak. Jenom se některé věci dělají ve velkovýrobě a když se z toho pořídí záběry (nějak správně zabrané, v "dobrém" světle a podobně), tak se z toho přecitlivělé dušičky můžou posrat, protože, božíčku, viděj že jejich jídlo není v průběhu přípravy tak úpravné, jak si představujou... to že podobně "nechutné" záběry se dají udělat z takřka jakékoliv přípravy libovolného masa a přecitlivělé dušičky to těžko ponesou, protože v dnešní době nejsou zvyklé se dívat na cokoliv naturalistického (a udržují si tichou představu, že hovězí maso je něco co se vyrábí klonováním přímo v podobě těch koncových plátků které pak kupují zabalení v Tescu) je o něčem docela jinym.

    (tím netvrdím, že by ingredience v McD byly nějak superkvalitní jídelní high-class nebo nějak extra zdravé nebo nedejbože chutné nebo tak něco, osobně McD fakt nemusim, ale tahle anti-McD hysterie mi je prostě protivná)
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    MAKROUSEK: No tak hlavně že je to aspoň hovězí...
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    OSTROVAN: Z kravskych sveracu.
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    PYROMANEK: jo? tak mi rekni z ceho se to dela...
    PYROMANEK
    PYROMANEK --- ---
    OSTROVAN: kdybys videl z ceho se to dela, tak uz od toho ruce das pryc davno,,, jestli ti vadi teda ty ruce... to je asi tak to posledni... ono bys asi musel dat ruce pryc od vseho, kdybys videl jak a co se s tim dela...
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    ono to video McDonalds je sice absurdni a k smichu, ale aspon se v nem clovek dozvi, jak se delaj burgery a musim rict, ze me nejvic sere, jak tam na vsechno sahaj rukama... kdyby aspon pouzivali rukavice... u mekace jim sice jenom zridka, ale po tomhle videu nejak ztracim chut
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    FANFAN: čo je to taký longr? (jestli je to vězeňská hantýrka týkající se seksuelních praktik, nechci to vědět)
    FANFAN
    FANFAN --- ---
    vokurku vem čert, ale když v mým longru je vždycky kuře jenom do třetiny
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    zapomněla na okamurku
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    FANFAN: Katka jí zapomněla dát do číze.
    FANFAN
    FANFAN --- ---
    Nějak jsem propásla, jak je to s tou okurkou...
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    HURDA: Nojo, nehulič. Díky.
    HURDA
    HURDA --- ---
    SALVATOR: Když seš zkouřený trávou, tak máš červené oči, když tě zastaví policajti, tak si by se ti hodila úprava - red eye removal - odstranění červených očí.

    Kdyby vybrali program kde se to jmenuje "red eye removal tool" možná by to bylo pochopitelnější.
    SWT
    SWT --- ---
    SALVATOR: Hledal bych souvislost s "Red Eye Tool" a tím možná neblikající majáčky, ale je to jen odhad ...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam