• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    VEENA
    VEENA --- ---
    ZUZKAOU: IMHO je pointa v tom, že Německo nechce mít společnou ekonomiku, ale v momentě, kdy Francie podotkne, že by tím Německo získalo moc, dostane Německo flashback na myšlenky třetí říše, která vlastně začala podobně (je krize, já vás z toho dostanu, volte mě). Takže v momentě, kdy zjistí ten potenciál, tak konstatuje, že "is good idea" :)
    DO_IT
    DO_IT --- ---
    PRAASHEK: Napadl me Falco, ale ten vlastne ted uz muze na turne i s mozartem.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    PATISLAV: takže to jezdí mozart revival?
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    DO_IT: ono to může být pro leckoho matoucí, pač tyhleti klasici mají normálně vyplněné koncerty v sekci "turné". Ten systém totiž jaksi nerozlišuje, že to nehrajou přímo oni.
    DARKREIDER
    DARKREIDER --- ---
    DO_IT: aha, vobec som si nedal do suvislosti ze to je comment pre interpreta, dik
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    navíc má teď asi jiné starosti - viděl jsem teď na e-bay někoho prodávat jeho koule
    DO_IT
    DO_IT --- ---
    DARKREIDER: screen ze stranek last.fm, takova internetova knihovna hudby.
    lidi muzou jakymukoliv interpretovi nechat na zdi prislusne stranky vzkaz. Nejaky vtipalek napsal prijed do brazilie, ale to prece mozart uz nemuze, protoze uz ma neco domluvenyho.
    VEENA
    VEENA --- ---
    DARKREIDER: Mozart asi do Brazílie nepřijede i kdyby ho tam chtěli kdovíjak :)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    SALVATOR: "If programming in Pascal is like being put in a straightjacket, then programming in C is like playing with knives and programming in C++ is like juggling chainsaws."

    Napr.:
    http://homes.cs.washington.edu/~tom/c++example/c++.pdf
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Tohle neni z nyxu, ale nenapadá mě, kde jinde se zeptat.

    VEENA
    VEENA --- ---
    MAGE: Aha, nevšiml jsem si, že už jsou fotky :) díky.
    HOVJES
    HOVJES --- ---
    OLTSKUL: REFALLENONE: parafráze scénu z Avangers
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    OLTSKUL: První příspěvek je variace na first world problems ...tady je to spíš "musician problem" - prostě nemoc z povolání. Jdeš na party a místo, aby sis užil hudbu, nemůžeš si pomoct a musíš analyzovat zvukovou skaldbu hrající hudby... která může být často dost stupidní.
    Odpověď přináší univerzální řešení na všechny podobné starosti, prostě se zhulit do stavu, kdy tě všechno baví.
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    SUCZKER: No, hlavně - opravili to na fotkách, ale ve videu už ne.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam