• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    HARVIE: THX_1138 a navazující
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    Byla v kanade nejaka trychtyrova aferka?
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    ALARIK: ba právě naopak, podle popisku tohle funguje na všechny, jen ne na reginalda
    BOD
    BOD --- ---
    ALARIK:
    South Park: OSCAR NOMINATED Blame Canada Song and Video HD + LYRICS - YouTube
    https://www.youtube.com/watch?v=DBpgcZ1zYJs
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Nedroid je občas dost dada. Přijde mi, že v tom hledáte víc, než v tom je.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    OSTROVAN: (THX_1138) Kanada - hokej - trumpetky (nevim, tipuju)
    ALARIK
    ALARIK --- ---
    OSTROVAN: protože nikoho nikdy nemůže zajímat trychtýř natolik, aby takhle ztratil pozornost - jenom kanaďana... já nevim, třeba je v tom něco hlubšího, ale určitě vim, že pokud ty stripy dělá nějakej amík, tak je to strefování se do kanaďanů..
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    ALARIK: proč zrovna trychtýř?
    ALARIK
    ALARIK --- ---
    THX_1138: naráží to imho na to, že si z nějakýho důvodu všichni dělaj děsnou prdel z kanaďanů... víc v tom nevidim..
    BOD
    BOD --- ---
    VEENA: to jsem tušil:) dík
    VEENA
    VEENA --- ---
    BOD: Asi to tu někdo rozvede lépe, ale matně vím, že v budhismu dosáhneš nejvíce, když máš nic. No a v televizi bylo nic, tak proč se na to nekoukat.
    UNDERWORLD
    UNDERWORLD --- ---
    dik
    UNDERWORLD
    UNDERWORLD --- ---
    Prosim muzete mi to prelozit.
    ALARIK
    ALARIK --- ---
    D13: navíc hláška "burn" se dá volně přeložit jako české "stěr"/"setřít někoho"...
    D13
    D13 --- ---
    MCKIDNEY: i see, thnx
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    D13:
    A) Ona se snaží potlačovat práva homosexuálů na základě veršů v bibli. On jí řekne, že podle toho co si pamatuje ze střední, tak by porušila obdobný verš, který říká, že manželka musí být panna.
    B) Burn je nejenom popálenina, ale je to slang pro rychlou odpověď tohoto stylu.
    D13
    D13 --- ---
    vskutcnosti nechapu, pls nekdo vysvetleni
    [ MATHES @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    SUCZKER: Komiks naznačuje, že by detektiv Štika mohl být vrahem.
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    Sorry, vim co se stalo s bubenikem Olympiku, ale jelikoz pres Olympik nejsem, tak moc nerozumim tomuhle ?

    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    TUILE:
    PRAASHEK: U nas v bufaci presne tuhle radu baget prodavaji uz dlouho, takze to znam, a hledal jsem neco, co tam normalne neni. Graficky navrh te veci je samozrejme otazka sama pro sebe.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam