• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    PRAASHEK: Taky jsem čet, že neměl moc rád židy...
    To jako teda nemoh jíst něco jinýho?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    OSTROVAN: nejen voje
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    Já prostě ty vtipy s panem Hitlerem nějak nechápu....
    Kdo to vůbec byl? Je směšnej ten jeho knírek, nebo to že má na většině fotek křeč v pravý ruce?
    Na googlu mi to našlo, že šlo o nějakýho německýho vojevůdce nebo co...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    tak pravda je, že pokud v čemkoli kdokoli vidí Hitlera, nemýlí se a není potřeba vysvětlovat
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    PRAASHEK: pokud v tom viděl Hitlera a Red Meat nezná (?), tak to logiku má :) Od toho tu tenhle klub je.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    mně hlavně nedochází, jak může někdo žádat o vysvětlení tohohle humoru
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    ADZI: to už je podruhé, co tento obrázek na nyxu vidím. A popravdě řečeno jsem…překvapen. Protože tenhle konkrétní (sic!) jsme dělali s kamarádem ještě na základní škole (nejedná se tedy o překlad originálu) před více jak 10 lety, kdy se nám o internetu mohlo jen zdát. Bylo to v době, kdy jsem asi poprvé četl nějaký ten Red Meat strip a v rámci možností mého tehdejšího vývoje jsem byl jeho „poetikou“ (viz FIONOR) ohromen. Zhruba ve stejné době jsem začínal koketovat s grafikou a v té době jsem také v sešitu spolužáka (s přezdívkou Nameless) četl onu ztvárněnou myšlenku. Spojení pak bylo logickým vyústěním. Tehdy jsme se tomu zasmáli, avšak drsnou, netoliko vtipnou dohrou je, že autor myšlenky, pokud jsou mé informace správné, se v pozdějších letech pokusil o sebevraždu (naštěstí neúspěšně). Ha ha. Tolik asi trochu obšírnější vysvětlení. Předpokládám, že stačí.

    Každopádně tedy zírám, co vše internet nevytáhne a nezrecykluje.

    HAWKS
    HAWKS --- ---
    aha, o tomto jsem slysel a tusil spojitost, ale nevedel o tom ukulele
    diky
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    JOSE_MAT: ve zkratce ... otec a syn hráli na ukulele ... američan byl synovec matky
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    HAWKS:
    Čtyři vraždy v Brně. Policie hledá mladého, ozbrojeného Američana — Domácí — ČT24 — Česká televize
    http://www.ceskatelevize.cz/...8653-ctyri-vrazdy-v-brne-policie-hleda-mladeho-ozbrojeneho-americana/
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    SALVATOR: ah :) diky :) uz jdu machrovat :D
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    OLTSKUL: Slovní hříčka. Bounced cheque je anglicky nekrytý šek.
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    What do you call a Bohemian that gets thrown out of a bar?

    A bounced Czech
    VEENA
    VEENA --- ---
    Pokud je to vtipné, je tam Hitler.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    Všichni jsou Hitler i když Hitler je jenom jeden. To je známý paradox v kvantové psychice známý jako Vůdcefekt.
    ADZI
    ADZI --- ---
    THE_BALROG: Pokud ne, tak tak vypadá...
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    Není to Hitler.
    ADZI
    ADZI --- ---
    Asi tu myšlenku nechápu.
    Hitler řekne že má novou teorii o vzniku světa, a pak řekne že vznikl aby ho nasral ?
    Trochu morbidní...

    MAEQ
    MAEQ --- ---
    HARALD: já bych možná jen doplnil, že to znamená, že daný hráč může jít domů, protože dneska nehraje .. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam