• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    SWT
    SWT --- ---
    PATISLAV: Paradoxně prej tyhle věci se na klacíky dávaj (jiný text), princip vtipu na klacíku je, že nejdřív vidíš jen tu část, co kouká ven, a pak až odpověď.
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    VEENA: já bych řekl, že v tom bude hrát roli i to, že postavička je překvapená tím, že se podobně nekorektní vtip dočetla na klacíku od nanuku.
    VEENA
    VEENA --- ---
    PATISLAV: Neřekl bych ... spíš v tom vidim něco jako "moment, takže sníst člověka je v pořádku?" nebo něco takovýho ...
    SWT
    SWT --- ---
    Pravděpodobně navázáno na dnešní zatčení Jany Nagyové.
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    VEENA: protože to předtím nepochopil, myslel si, že je řeč o zelenině, a tvářil se přihlouple.
    VEENA
    VEENA --- ---
    FIONOR: Thx captain obvious. Ale mám pocit, že otázka směřuje na to proč mu zatrnulo až po pár sekundách ... a vlastně proč mu zatrnulo.
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    CATHACK
    CATHACK --- ---
    DARKREIDER
    DARKREIDER --- ---
    ZORBEN: http://aktualne.centrum.cz/zahranici/amerika/clanek.phtml?id=782171
    Aktualne je afera ze CIA monitoruje internetovu aktivitu americanov = prezident vsetkych odpocuva
    BDOWN
    BDOWN --- ---
    HRAFNAIN: ...........ja nevim, ale prej napsal knihu "Science in action"
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    wiki mlží, mozek nesepíná, sociologie neni moje parketa, nevim, nakopne někdo?

    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    tak to byl hnev.. https://cs.wikipedia.org/wiki/Sedm_(film)


    ja sr snad na ten nyx nedostanu jinak nez z mobilu :)
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    MALARKI: tak evidentne to dotycny/-a nedel/-a... a osobne si myslim ze to nebyla zavist... ale tak kouknu se na to znovu, konecne mam inspiraci na dalsi film:) za moment fouknu odkaz na wiku jak to vlsdtne je
    MALARKI
    MALARKI --- ---
    OLTSKUL: u 18 let staryho filmu to snad ani neni nutny ne? zabiti nepatri do sedmi smrtelnych hrichu, on chtel bejt potrestanej za zavist
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    SHEALA: parodie na film SEDM, kde Brad Pitt dostal.. velmi neprijemny balicek hlavu sve zeny, a tak zabil vraha a porusil posledni sedmy smttelny hrich --pokud se to nezobrazuje skryte, tak mi to klidne maznete a dejte ve spravne syntaxi.pisu podparou z mobilu.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SCHIZOGENES: spálili se na slunku a vyfotili se. hahaha
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam