• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    ISCH: O znamení ďábla (mark of the devil) už jsem četl ledacos, jmenuje se tak i pár hororů. Ale dávat ďáblovi znamení ("Satane, můžeš":)), to jsem ještě neslyšel. Ale nechci ti to kazit, předpokládám, že jsi autorkou toho vtipu, a když si odmyslím ten mně nelogický detail, tak je to dobrej fór;)

    JOSE_MAT: No, to by teda byl překlad dvakrát za roh, do pekla a zpátky:)
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    REFALLENONE: nebo to taky může bejt z překladu z angličtiny ... když si zapálíš cigaretu a v tu chvíli přijede autobus, tak se tomu říká "summon a bus"
    ISCH
    ISCH --- ---
    REFALLENONE: Jj, tímhle by se údajně mělo dávat "znamení" ďáblovi (alespoň jsem to tak kdysi někde četla?). Plus řidič to nebral jako znamení místo stisku tlačítka, ale spíš jako "co se to tam kurva děje?"
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    z textovýxh vtipů:
    "Nakreslil jsem křídou pentagram a podřízl kozu. Pravda, řidič zastavil okamžitě, ale jinak jsou tyhle zastávky na znamení hrozně nepraktické..."

    Je vtip v tom, že rituální oběť = "znamení"? Není to trochu popletené? Nebo jsem popletený já? (má to plusů jak vojenský hřbitov)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    FEKASON: Že si jablečňáci furt zakládali na tom, jak maj všechno vypilovaný do nejmenšího detailu, až letos se na to prostě vybodli. Prej je to vtipný, říkal jeden z následovníků sv.Steva.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    FEKASON: not found
    FEKASON
    FEKASON --- ---
    ADMIX: A humor puvodniho prispevku byl kde? :)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    VECTOR: Sofistikovany tumor, vychazejici z toho, ze jsem nemoh precist to v krouzku, a tak jsem si rekl, ze by bylo vtipne, kdyby ten obrazek byl jeste mensi.

    minus expected
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    JOSE_MAT: aha... tak to bylo to co mi hlavne uteklo... Urban Dictionary pak mlcel...
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    JOSE_MAT: jeho jméno používá jako pseudonym hlavní postava tohohle seriálu
    Perníkový táta / Breaking Bad (TV seriál) (2008) | ČSFD.cz
    http://www.csfd.cz/film/237486-pernikovy-tata/
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    Caute,

    nevite o o koho jde?

    nejpravdepodobnejsi mi prijde Max Karl Ernst Ludwig Planck

    [ FEKALNIK @ Nové Internetové Humory - NYX je retard ]
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    HRAFNAIN: "It must be true, I saw it on the Internet", rekl bych ;)
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    LAUNCHER: a ftip je kde?? žádám osvětlení.
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    LAUNCHER: chceš naznačitl že povidla česskýho krasopisu sou online na YT?:
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    PISKVOR: Podle posledni upravy pravidel ceskeho pravopisu, ktera je mnohem benevolentnejsi nez byvalo, se uz smi psat "28 letý" i "28letý".
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    Mezery užjsou zasena příděl?
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    UNDERWORLD: Muj novy pritel je alergicky na srst meho kocourka, takze si ho nemohu nechat :-( Je to zrzecek a slysi na jmeno Tom. Pratelsky. Dobre vychovany. Je mu 28let a pracuje v IT.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam