• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    ABITAL
    ABITAL --- ---
    Krom toho, že podání je takové...velmi strohé bez interpunkce a vůbec. Pomůžete?

    specha muz vedlejsi ulici, kdovikam. rozbily se hodinky. naproti kraci babuska, ruce plne tezkych tasek.
    nezlobte se babicko, nevite, kolik je hodin?
    babicka ztezka polozi tasky, odhali zapesti s naaaadhernymi hodinkami a rika: pul7
    krasne hodinky babicko, svycarske? - ne, sovetske.
    sovetske? to jsem netusil..uzasne!!
    ano, sovetske, povida babicka, zdvihajic tezke tasky, ale ty baterky...:/
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Jo tak. Díky :o)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    PISKVOR: Jo a ta vec, co je to na ni napsany, je reklamni poutac Blockbusters; to je asi podstatne ;)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    BLOODRAT: Netflix "inovativni/internetova/streamovaci" x Blockbusters "tradicni/fyzicka/dvd" pujcovna filmu.
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Předpokládám, že mi chybí nějaká popkulturní znalost. Googlení "Netflix" kýžené souvislosti nepřineslo. Nakopnete někdo?

    [ NAGASAWA @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]

    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    KADLINO: jak tu už několikrát padlo, tento klub slibuje vysvětlení vtipu - neslibuje, že vtip bude vtipný ;)
    KADLINO
    KADLINO --- ---
    BURAN: To jsem si myslel, ale vtipný mi to nepřišlo. Dík.
    BURAN
    BURAN --- ---
    KADLINO: "do someone" = vojet ho.
    KADLINO
    KADLINO --- ---
    Jsem asi tupej, ale???
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    JASMIN!: Zamracena obloha, ponura atmosfera + nazev "Optimizmus v Britanii" + stereotyp, ze v anglii neprsi jen kdyz snezi, ale mlha je tam furt + fotovoltaika na strese. Hodne slabe.
    JASMIN1
    JASMIN1 --- ---
    kde je na tý nepovedený fotce vtip?
    [ ARMADILLO @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    SWT
    SWT --- ---
    HABEAL: Heh ty poslední "God's hand" plus ten King Kong LOL :))
    HABEAL
    HABEAL --- ---
    FATBOZZ: cim tezsi tím odpovídající obrázek :)
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    MAKROUSEK:
    Jo, sem si rikal ze to bude asi tohle. dik
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    RAGNAROK: Na křivo klátě. Prelozeno do srozumitelnejsiho jazyka: šukaje šejdrem.
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    Baví se dva profesoři:
    Tak jakpak jste trávil víkend, pane kolego?
    Na Křivoklátě.
    Ale pane kolego, proč tak nepohodlně, a co ten nešikovný přechodník?


    Predpokladam ze to pro cestinofily. Prosim v com je vtip?
    BURAN
    BURAN --- ---
    HWLLFFRDD: kurna jsem nevedel ze muj starsi bratr chodil na americkou zakladku :D
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    SUCZKER: tohle neni ani tak meme, je to spíš do atheistického humoru na účet náboženství a věřících - v podstatě jde o to že se mnoho atheistů směje (v tomto případě) křesťanům co mají plnou hubu Boha, víry, furt se ohání Biblí... ale ve skutečnosti Bibli nečetli a její obsah si více domýšlí a mnohdy i vymýšlí než že by ho znali.
    Atheisté jim pak na internetu předhazují různé biblické citáty které tito neznají nebo ani nechtějí znát a posmívají se jim... popř., tak jako tady, jim dávají falešné citáty a smějí se tomu, že jim to dotyční sežerou jako skutečný citát, protože to zní jako něco co by v Bibli být mohlo... nebo se třeba používají nějaká shrnutí nějakého příběhu místo konkrétního citátu, protože celý výpis by byl moc dlouhý (typické terče tohoto jsou Abraham nebo Job)

    Popř. to můžeš vnímat jen jako prostou ironii toho že ho anděl šikanuje a do toho si z něj dělá blázny viz:
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    HWLLFFRDD: jo tak, to už dává kontext, dík :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam