• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    WACLOSH
    WACLOSH --- ---
    MAGE: ty seš fakt nevzdělanec
    FINSON
    FINSON --- ---
    MAGE: Jasně. "Jaký máš nick?" - "Em - Á - Gé - É".
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    MAGE: pro lepší čitelnost je mnohem vhodnější nepoužívat římské číslice.
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    MAGE
    MAGE --- ---
    THAIGRR: imho mě to zas takový fail nepřijde. V USA hodně číslovky dávají po "kusech"... sice u roku by to bylo spíše "19" "95" takže XIX VC, nebo jen "95" VC. Ale po lepší čitelnost je I IX IX V mnohem vhodnější než MCMXCV.
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    oh!
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    I IX IX V =! MCMXCV = 1995
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    ???
    KILLIAN
    KILLIAN --- ---
    HWLLFFRDD: ajo dik ;)
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    KILLIAN: "locked characters" v počítačové hře vypadají např. takto

    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    SIRIEN: A proto to musí mít zákonitě všichni stejně.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    FINSON: jenže dneska máš i přes ten modem takovou rychlost, že Ti jsou obrázky totálně ukradený. (SCHWAB: a popravdě sice mám hodně dobrej mobil, ale mám k tomu docela standardní mobilní internet a s prohlížením místních humorných klubů s obrázky taky nemám žádný zvláštní problém - k FUPce se standardně nepřiblížim (tu zpravidla hitnu jedině koncem měsíce, když využívám hodně moc navigace, jednou jsem se k ní přiblížil když jsem používal hodně hangoutů a skypů, sem tam s videem))
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    FINSON: proto jsem psal ty uvozovky ;)
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    ok, cekal jsem v tom nejakou vetsi hloubku.. takhle mi to staci, ikdyz to jako klasicky nezvtipnelo vtip
    FINSON
    FINSON --- ---
    Nevím teda, na kterým serveru sedíte vy, ale já na modemu rozhodně jsem.
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    ...a že by se to mělo jmenovat ".... - taky ste na mobilu...."
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    TARMAQ:
    SCHWAB:
    SALVATOR: navíc se každejch pár měsíců objeví někdo, kdo si myslí jak strašně originální je
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    TARMAQ: Tím modemem je nejspíš myšleno dial-up připojení, což je v dnešní době už vtip ze sekce historie za 500.
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    TARMAQ: podle mne je pointa v tom, že dle autora už "modemy" nikdo nepoužívá.
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    [ DOGITO @ Textove ftipy - taky ste na modemu a vecne se opakujici obrazky vam kazi pozitek? /pouze cj, pripadne slovencina/ ]
    nerozumim.. jedine co me napada, ze tam nekdo predtim dal nejaky obrazek, ktery je v tuhle chvili uz smazan.. nebo je pointa jinde?
    MATHES
    MATHES --- ---
    LAUNCHER: kez by to tak nekdo takhle vysvetlil uz driv...
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    FINSON: Tak se obavam, ze ten infarkt jsem pochopil az ted z tveho vysvetleni :-))) Tak co machruju, kdyz nemam kridla :-) Dekuju :-)))
    FINSON
    FINSON --- ---
    LAUNCHER: To se řidiči v autě dojíždějícím ke stopce může při infarktu snadno stát, že znervózní a splete si brzdu s plynem...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam