• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    ZIDANE: Na první otázku automaticky čekáš nějaký důvod, třeba že mu to tak nařídil Mannitou. Když zjistíš, že z něj pije proto, aby uhasil žízeň, očekával bys na druhou otázku obdobnou odpověď... jí z talíře, protože má hlad. A ono houby, má prostě soupravičku.
    V tomto kontextu, respektive při této stavbě věty nevidím ani možnost významově ta slova zaměnit. Myslím, že tam hledáš, co tam není (osobní názor). Já to tam v té slovenštině necítím.
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    NELLAS: A taky možná založený na dvojvýznamnosti slova "je". To mi totiž připomnělo
    V Bratislavě na nádraží se dobývá připosraný Čech na záchod:
    "Je tam někdo, je tam někdo?"
    A zevnitř se ozve: "Kto by tu jedol, tuna sa serie."
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    MATHES: Někdy musíš vzít taky v potaz, kdo to postoval. To je někdy vysvětlení samo o sobě:)
    MATHES
    MATHES --- ---
    SIRIEN: cekal jsem za tim proste vic, nez jenom to, ze se ema vyfotila s psikem, nemusis na me hned suprcoolovat
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    MATHES: když nápověda nestačí a když Ti není pomoci, pak Tě pro vysvětlení nezbývá než poslat na místo, o kterém se nemluví... here is the doge you are looking for.

    Popřípadě pokud máš dost talentu na to aby jsi si věci abstrahoval a vydedukoval, pak scrolluj tímhle streamem a všímej si převážně obrázků, které jsou plné rozházených barevných nápisů, nemělo by být těžké se po chvíli chytit
    MATHES
    MATHES --- ---
    BURKHAR: aha jo tak to jo... wait what?!
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    MATHES: So much doge.
    4PTO
    4PTO --- ---
    MATHES: podle guglu zemrel Richard Hes, na obrázku Rudolf Hess
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    VECTOR: To už bych spíš tipovala neznalost "bodky" nebo "smädu" než talíře :)
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    NELLAS: diky :) kdybych vedel ze tanier je talir, tak by mi to asi doslo :)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    VECTOR: Proč pije Indián z puntíkatého hrnku? Protože má žízeň. Proč jí z puntíkatého talíře? Protože má soupravu.

    Vtip založený na mírné absurdnosti odpovědí.
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    WACLOSH: a ty seš Captain Yesterday
    WACLOSH
    WACLOSH --- ---
    MAGE: ty seš fakt nevzdělanec
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ALARIK:
    Ne. Malý nicky satan junior. z něj je ta postava.
    ALARIK
    ALARIK --- ---
    MALARKI: spíš jde o to, že první obrázek jasně vypadá jako medvěd. Na druhém po přidání dvou teček z toho jasně vypadne milej pejsek... a když už někdo byl u těch podobností, tak v tom viděl i třetí obrázek... takže původně rádoby tvrdej symbol medvěda se změnil na milýho pejska s kozama nad hlavou...
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    GILHAD: Teď jsem to chtěl napsat. Kat nosil kápi jen přes hlavu, ne tohle. Nemít sekeru, je to fakt jak muslimka.
    NASA
    NASA --- ---
    MALARKI: me to prijde spis jako strycek fido (teda hlavne ten uprostred, vlevo se mu zda o kozach :-)
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    MALARKI: A taky kozy.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam