• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    NASA
    NASA --- ---
    REFALLENONE: to je právě to, co jsem si myslel, že herci mají málo peněz a proto se jim hodí menší "brigáda". Ale za ten běh mi to přišlo moc, to by nějaký herec mohl udělatz levnějš, třeba za lahváče a startky :-)
    V Národnim jsou ale, zřejmě jiné poměry a běhání jejich herců musí být náležitě oceněno.
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    NASA: Já tomu stále moc nerozumím. Herce z Národního divadla neznám, ale mnoho profesí v tom baráku je zoufale podhodnocených. Ani o honorářích herců z Národního bych si nedělal iluze. A že herec neudělá nic zadarmo, je největší nesmysl, co jsem kdy slyšel. Je to v ND opačně?
    NASA
    NASA --- ---
    GILHAD: aha, moje chyba, to "Narodni" jsem nejak vytesnil... ( i pri opakovanem cteni :-))
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    NASA: Ten vtip, co se tu diskutuje byl explicitně o těch z Národního:

    Za kolik uběhne herec z Národního stovku?
    ..
    za litr.
    NASA
    NASA --- ---
    GILHAD: to urcite ne, to je ten pripad, co za petikilo ani nevstane (teda, ne ze bych nejakeho znal :-))
    ja mel na mysli spis tu alternativnejsi scenu, kde herci hledaji i ruzne moznosti privydelku, vcetne toho, ze by treba ubehli stovku za par drobnych (a nema cenu je zase preplacet litrem, ne?)
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    NASA: Máš pocit, že herci z Národního udělají za dvacku cokoli?
    NASA
    NASA --- ---
    TARMAQ, GILHAD: Mě to přišlo spíš tak, že za litr udělá herec cokoli, dokonce i uběhne stovku, než že nic nedělá zadarmo. Ale je fakt, že by tam pak spíš mělo byt třeba "za dvacku" :-))
    No nic, jen ještě jeden úhel pohledu (chudý herec, který se dře o žití vs. herec, který za pětikilo ani nestane :-))
    DARKREIDER
    DARKREIDER --- ---
    VEENA: cely ten stroj aj s raketami je nafukovacia maketa. To je cele. Nestastne zvolena fotka a popis.
    VEENA
    VEENA --- ---
    [ SKUHRY @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]

    Asi chápu, že fotka není zrovna z uvádění rakety do pohotovosti, ale stejně ... asi je tam něco, co nevidim.
    BURAN
    BURAN --- ---
    GILHAD: ono to puvodne asi tak znelo, protoze s tim behanim to nedava moc smysl.
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    ALCATOR: Pak by to ale muselo znít "Za kolik udělá herec stovku ..."
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    TARMAQ:
    GILHAD:

    Teoreticky je to narážka na dotační programy:

    "Za kolik uběhne (vyprodukuje) herec stovku (Kč)?"
    "Za tisíc Kč (dotace)"

    (tedy: Za státní dotaci ve výši 1000 Kč dostane národ 100 Kč umělecké hodnoty)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Taky sem čekal hlubší myšlenku. No, co se dá dělat...
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    GILHAD: aha, to jsem sice tak nejak pochopil, ale cekal jsem ze tam je nejaka narazka na nejake aktualni tema.. no nic, disclaimer znam ;]
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    TARMAQ: Predpokladany dotaz: Za kolik sekund ubehne kilometr.
    odpoved to pretaci na za kolik korun ubehne kilometr, protoze herec nedela nic zadarmo ...
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    ALCATOR: snad kkk, když tam jsou ti běloši zasraný americký tři, ne?
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    HOLAKAC: kk, diky.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    ALCATOR: vedi kulec o afro-americke historii, belosi zasrany americky
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Díky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam