• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    MALARKI: plus teda dělat screenshot facebooku foťákem s bleskem, to je hodně pokročilá forma uživatelské nepokročilosti.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    MALARKI: simple kristýna se snaží anglidsky sdělit "to je jedno"
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    Jo aha, díky. Já jsem nepoznal, že ten poslední je tatínek. Teď to dává smysl a ... světe div se, přijde mi to dost vtipné. To je tady celkem nezvyk, ne? :)
    WYNDMYLL_238
    WYNDMYLL_238 --- ---
    PRAASHEK: taky možnost. tahle rovina mě vůbec nenapadla, ale má to logiku.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    no tam jde o to, že si nejdřív každej myslí, že chce dostat bicykl, ale von si přeje být bicyklem. no a nakonec jsou jedna šťastná rodinka
    WYNDMYLL_238
    WYNDMYLL_238 --- ---
    PATISLAV: kluk si přál dostat k narozeninám kolo, ale (kdovíkdo přání plní) to špatně pochopil a změnil kluka na kolo. maminku to mrzí, ale tatínek se s tím v posledním okýnku nakonec nějak srovnal.
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    PATISLAV: chlapecek msli na kolo a promeni se v nej. jezdi na nem pak jeho tatinek. takovy absurdni vtip
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    KALIBAN: Win XP
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Takhle napůl je to takový zajíc v pytli... nebyl by link na duplicitní klub který zaručí i tu vtipnost...? :DDD
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    HASH: zatraceně, tenhle je ale fakt oříšek... je to trochu od boku, ale zkusim si tipnout: nejspíš nějaká variace na "mlčeti stříbro, hubu držeti zlato"?
    HASH
    HASH --- ---
    SIRIEN: takhle se rika o spoluspravce...
    dopis si tam co potrebujes :)
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    HASH: a nechceš aspoň do záhlaví doplnit tu větičku o tom, že klub slibuje vysvětlení vtipu, nikoliv však už jeho vtipnost?
    HASH
    HASH --- ---
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    to je tak bilaterální!
    HASH
    HASH --- ---
    PRAASHEK: ty mas fakt kliku, ze to venovani auditka musi druha strana schvalit
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    HASH: to takhle jednou jeden hash neměl co dělat a tak si řekl, že založí odbornou diskusi na komunitním serveru nyx.cz™
    HASH
    HASH --- ---
    tohle auditko je taky dobrej vtip, vysvetli mi to nekdo?
    SKRU
    SKRU --- ---
    Randy je jmeno a randy je taky "nadrzenej"
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam