• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    KADLINO
    KADLINO --- ---
    MAGE: Google překladač je zákeřná svině. Zapomněls na tečku.
    Překladač Google
    http://translate.google.cz/#cs/en/to%20je%20jedno.
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    DO_IT: no nejlepší je ten překlad z translate.google.cz na youtube.com, klobouček
    DO_IT
    DO_IT --- ---
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    REFALLENONE: nějakej špatnej slovník.
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    MAGE: Já to hledal i ve slovníku a vyšlo mi to stejně.
    MAGE
    MAGE --- ---
    LORD_DE_SEIS: jen jsem si to zkusmo zadal a ono fakt http://translate.google.cz/#cs/en/to%20je%20jedno
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    FANFAN: nějaká blbka se snažila psát anglicky viz.


    a ve filmu Samotáři stojí Trojan před zrcadlem a zpívá si "Je to jedno, je to jedno", tak z toho někdo udělal gif
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    DARKJESUS: Autor podle mě vyjadřuje svoje nevalné mínění o Garfieldovi pomocí juxtapozice se stripama Calvin and Hobbs, kde Calvin má často podobně hlubokomyslnný až filozofický výroky jako v tomhle příkladu. Zatimco Garfield myslí jen na žrádlo. Což se může zdát ubohé.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    MOTASH: -18 je Hitler v zimě
    MOTASH
    MOTASH --- ---
    PRAASHEK: Já bych si nezahrával. Mínus 18 by mohlo být vyloženo jako Antihitler.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    FANFAN: zplynovat tě takhle poránu.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    FANFAN: nejsi nemocnej ?
    FANFAN
    FANFAN --- ---
    RAINBOF: Ty budeš asi velkej IT.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    FANFAN: mozna by stacilo nemit nainstalovano mraky pycovin funguje to na win zcela bezpecne. na linuxu dle desktopu a na macu je me to jedno jestli to jde :)
    FANFAN
    FANFAN --- ---
    RAINBOF: Díky Díky, budu si chodit půjčovat tvojí klávesnici pro zjednodušení procesu.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    TYRKYS2: todle je dobry :)
    SWT
    SWT --- ---
    TYRKYS2: Je mi z tebe zle.
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    TYRKYS2: To je tak, existuje věc jménem marihuana, po jejímž kouření člověk vnímá věci v trochu jiných souvislostech a z absurdních úhlů. Zhulenecké hlášky pak tvoří kategorii sama o sobě. No a zmaštený týpci na mobilových momentkách občas vypadají jako gothajskej salám. Dovedu si představit, že metrosexuálovi, kterej "nepotřebuje drogy, aby se bavil" se z toho udělá šoufl, je to koneckonců mířené na jinou skupinu.

    TYRKYS2: Většina krabů má dolní končetiny v takové konstelaci, že se jim líp chodí po boku.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam