• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    WYNDMYLL_238: to mi nesedi. Vzdy rabin rika Jen jsem na chvilku zapomněl, že ty poslední čísla máme napsaná na stropě.

    Z toho vyplyva, ze jinak vi, ze tam ta cisla jsou. A to mi nedava smysl.
    WYNDMYLL_238
    WYNDMYLL_238 --- ---
    DOCKINEZ: pet vterin po mne to tu nekdo vysvetlil podrobneji, ale uz ten prispevek zmizel. nuze: pani ucitelka si myslela, ze rabin cislo ziskal nejakou nadprirozenou cestou, slozila mu proto kompliment, ale skutecnost byla prozaictejsi a zbytek cisla byl proste napsany na strope.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    WYNDMYLL_238: furt nic
    WYNDMYLL_238
    WYNDMYLL_238 --- ---
    DOCKINEZ: "Podíval se k nebi" -> "... napsaná na stropě"
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Hm, tomuhle prilis nerozumim, chyta se nekdo?

    [ MA747 @ Zidovske anekdoty ]
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    RAINBOF: mj. je to vtip, ktery metaforicky miri na nesmyslnost jakychkoli zabomysich valek, at uz se jedna o konflikty nabozenske, ideologicke, rasove, nyxove, ci jine.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    RAINBOF: Mě to přišlo vtipně absurdní, ale třeba se mejlim a něco za tim bude...
    _K5_
    _K5_ --- ---
    SUBTITLES017: taky jsem se chtěl zeptat a pak mi došlo, že to vlastně vím, že umřel tenhle:



    a že trolling spočívá v Giger - Ginger, Aliens - E.T., ...
    MAGE
    MAGE --- ---
    ADITU: ty jo myslel jsem že ten už je pár roků mrtvej...
    ADITU
    ADITU --- ---
    SUBTITLES017: H. R. Giger (včerateda, ale dneska asi začala záplava GNSP)
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    Kdo sakra dneska umřel? :))
    MALARKI
    MALARKI --- ---
    MAKROUSEK: tyjo, to mi musíš říct, kam chodíš kupovat zlato. po mě vždycky chtěj 850/g
    _K5_
    _K5_ --- ---
    _K5_: vypadalo to nějak takto, ale bylo to dlouhé jako longcat

    Printer Ink - The Most Expensive Liquid in the World | Visual.ly
    http://visual.ly/printer-ink-most-expensive-liquid-world
    _K5_
    _K5_ --- ---
    ZUZKAOU: hledal jsem MEME, kde jsou ceny kapalin (a inkoust jako nejdražší), ale nenašel jsem ho, tak alespoň toto:

    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    jj, já si nedávno na 3d printeru tiskl cihlu zlata a vyšlo to dráž, než kdybych ji koupil v obchodě
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    ZUZKAOU: Cena inkoustu do tiskáren je prej extrémně vysoká:

    Printer Ink Injustice: The Shocking Truth Infographic - InkjetWilly.com
    http://www.inkjetwilly.com/blog/ink-injustice-infographic/
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    ZUZKAOU: To uplne pravda neni, ale je pravda, ze toner stoji na vahu mnohem vic nez treba zlato.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    [ AIRO @ Textove ftipy - taky ste na modemu a vecne se opakujici obrazky vam kazi pozitek? /pouze cj, pripadne slovencina/ ]

    Nejdražší materiály na světě:
    8...slonovina
    7...LSD
    6...kokain
    5...Heroin
    4...plutonium
    3...diamant
    2...antihmota
    1...inkoust do tiskárny

    ???
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    Firefly fan-facts

    OLTSKUL: ono to právě oblíbené nebylo, protože jistí idioti v produkci nebo kde, pravděpodobně maminy sledující telenovely co nechápou ani westerny ani sci-fi, se rozhodli že to je hrozně "divné" a začaly dělat "bezpečnostní opatření".

    Bezpečnostní opatření 1: 9 postav je moc, nejdřív odvysíláme nějaký díl kde jich je míň... následně zpřeházely epizody jak se jim zlíbilo (první běžel tuším že Train Job, úvodní Serenity snad až jako třetí nebo čtvrté), což u seriálu který pečlově sleduje vývoj vztahů mezi postavami dává fakt hodně smysl.

    Bezpečnostní opatření 2: protože to je divný a protože kdo ví jak to bude sledovaný, dáme to radši na tenhle čas... eh, nebo možná na tenhle... a radši to nebudeme vysílat ve středu... rozuměj: náhle z týdne na týden měnili vysílací časy i dny, takže i těch pár fanoušků co si to našlo to neudrželo, protože tito netušili, kdy se na to sakra mají dívat příště.


    Firefly mánie začala až poté, co to někdo umístil na Torrenty ve správném pořadí a následně se to začalo šířit virálně. Pak to chtělo koupit Scy-fy nebo jak se teď píšou, a pokračovat v tom (původně byl napsaný skript celého příběhu přes asi 8 sezon a vědělo se odkud kam to má celou tu dobu jít), ale hoši se zalekli a v podstatě jednání sabotovali prý záměrně přemrštěnou cenou (protože kdyby to Scy-fy koupilo a pak s tím pokračovali, tak by to nejspíš mělo sledovanost jak svině a oni by pak vypadali jako debilové že pohřbili zlatou žílu).
    Nakonec Scy-fy koupila jen vysílací práva a tuším že s Universal práva na natočení závěrečného filmu (pojmenovaného opět Serenity) a následně to odvysílali znovu jako celek ve správném pořadí.

    Něco z toho co sem napsal budou možná zkreslené věci nebo urbanlegends, prodávám jak jsem během času nakoupil.

    Od té doby vyšlo pár komiksů a knížek, jinak je to mrtvý, ale fandom žije i po těch letech dál, je hromada odkazů v jiných seriálech a herci z Firefly si docela rozjeli kariéru a člověk je dodneska najde napříč různejma seriálama, zejména SF seriálama.
    Dokonce byl jednu dobu i kickstarter (nebo tak něco) projekt na odkoupení práv na Firefly fanouškama a jejich předání zpátky autorovi v naději, že bude pokračovat, ale nějak to nevyšlo.
    THRAWN
    THRAWN --- ---
    OLTSKUL: hezky, tak to asi omrknu, diky za tip a vysvetleni :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam