• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    PYROMANEK
    PYROMANEK --- ---
    BEDRICH_: lol dik :-D jeste sem taky asi nachcanej ze vcera
    BEDRICH_
    BEDRICH_ --- ---
    PYROMANEK: a chčije a chčije? na samotě u lesa, nic?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    a co hůř, poláci hrajou world of tanks na stejných serverech jako češi. zlo, to vám povím, sídlí někde tam...
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    SUCZKER: taky: Prsten likvidoval nositele za nositelem. Dobytí Polska v moderní historii taky nikomu moc štěstí nepřineslo.
    39 ho anektoval Hitler že jako bude pohoda a ono hop měl na krku válku a ouvej.
    po válce ho anektovalo SSSR a zrovna slavné to se SSSR v následujících letech nebylo
    ...nakonec Solidarita...
    04 Polsko vstoupilo do EU... nechci tu být politicky kontroverzní, doplň si sám co z těch mnoha katastrof co EU od té doby potkalo považuješ za špatné Ty (hospodářská krize, opakovaná referenda, "ústava", Lisabon, Euro... na výběr je možností hodně)
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    MALARKI: Dik, myslim, zes je to takhle mysleno, ta souvislost s rozpadem SSSR a demokratizaci mi unikla...
    MALARKI
    MALARKI --- ---
    SUCZKER: Isildur odmitl prsten znicit a to znamenalo jeho zhoubu. Tady se sovetskej svaz odmitl vzdat polska, kde vznikla solidarita, ktera velkou merou zapricinila rozpad sovetskyho imperia, ale mozna nad tim autor takhle do hloubky nepremyslel a jen v rychlosti vymyslel strip na popularni national balls.
    TURNPIKE
    TURNPIKE --- ---
    SUCZKER: podla mna, len slaby vtip. alebo tiez nechapem nejaku velmi skrytu pointu
    MALARKI
    MALARKI --- ---
    SUCZKER: SSSR=Isildur
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    [ DOGGY @ Nové Internetové Humory - it is one ... ]

    poznavam pan prstenu, polsko = prsten, SSSR (Bilbo) se rozhodne prsten neznicit. Co mi utika ?
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    SHEALA: potato
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SVAHILL: a nejen to. máme i tajný spolek, ve kterém se uctívá knipl od Čmeláka a členské příspěvky jsou dobrovolné
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    SVAHILL: Možná teda pokus o vtip, že táta nácek, takže prostě udělal, co se mu zamanulo... ano, nepřijde mi to vtipné.
    SVAHILL
    SVAHILL --- ---
    SUCZKER: Na "Nových internetových humorech" přijde diskutujícím vtipné vše, na čem je Hitler nebo "hakenkrajc"
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    Je tohle jenom absurdni omalovanka, nebo mi neco nespina:

    [ MALARKI @ Nové Internetové Humory - it is one ... ]
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    KBN: přání se mu splnilo a tak během 80 dní zestárnul o 80 let ... jakože 80x narozeniny
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam