• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    tak já osobně bych to nevtipně nazval "thoroughness"... protože mě ty semínka taky serou jak lezou mezi zuby
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    MALARKI: misto uceni/prace radsi dotycny povytahoval z jahody vsechna seminka..
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    MALARKI: Prokrastinace. Někdo radši vydloubal a sesypal na hromádku všechna semínka z jahody, než by se učil.
    MALARKI
    MALARKI --- ---
    muzete nekdo vysvetlit pointu?
    [ 3WIL @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    SWT
    SWT --- ---
    HWLLFFRDD: Nemohu necitovat klasika: Silence! I kill You! :)))
    (source http://youtu.be/CdTfhzZMCAw )
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    nutno podotknout že je to fejk a v originále tam holčička má napsáno "we are muslim"
    NAMATHUR
    NAMATHUR --- ---
    AIM_FREEMAN: SU-nni + SHI-a = SUSHI. Aneb jedna sunnitka a jeden šíita se nemusí rovnat náboženské válce, ale i spokojené rodině
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    [ HWLLFFRDD @ Náboženské vtipy aneb i Bohové mají smysl pro humor ] ? to jako že sushi? nebo něco přehlížim?;)
    FINSON
    FINSON --- ---
    POZITRON: Když necháš odemknuto, usnadníš vstup zlodějům kovů, které následně sežerou ti hlídací psi => psi mají jídlo zadarmo a kovodělný závod se nemusí starat ani o to, jak k nim to jídlo dostat - přijde samo. Pro lidi s "rasistickým" myšlením je tahle konstrukce snadno identifikovatelná právě díky klíčovým heslům "kovodělný závod" a "Ústí" (= severní Čechy) - stačí trochu sledovat krimi zprávy ;-)
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    pomuzete? :)

    Proč v kovodělném závodě v Ústí nezamykají bránu?
    -Levněji psy nenakrmíš...


    zdroj: [ MEMNON666 @ Pouze HNUSNÉ (nechutné) a SPROSTÉ vtipy...! ]
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    ZUZKAOU: Jo I-SLAM, hm. Já v tom hledal nějakej akronym. No nic.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    PISKVOR: slam - praštit.

    Muslimové podle anglické slovní hříčky bijou ženy.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    PISKVOR: Dotyčnej měl dostat stejnou známku i z češtiny; takhle blbé podání vtipu...
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    PISKVOR: jj, to jsem si taky pak uz myslel, dik za overeni :)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    TOMMY69: Někdo objevil lamera: http://www.lamer.cz/quote/72838 ; v komentářích tam se původní autor vyjadřuje, že to mělo znamenat "počítal jsem si průměrnou známku z matematiky, a vyšlo mi 6,07". To už mi celkem dává smysl: pokud si někdo vypočítá ze známek 1-5 průměr 6, jistě si takovou známku zaslouží.
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    TOMMY69: resp. ma to souvislost s tim, ze se blizi vysvedceni a Ma ma byt matematika?
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    KBN: alternativní historie polskýma očima
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    KBN: je to už pěkně dávno, co Česko sousedilo s Francií.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam