• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TAP: Nehledáš tam příliš moc skrytého významu? Prostě je to klub plný lidí, kteří se podívali. Asi mezi sebou nechtějí žádné puritány.
    Předpokládám, že se nebáli rabína jako takového, že jen nedůvěřivě sledovali cizince a čekali, jestli mezi ně zapadne nebo ne. Když světla zhasla, zjistili, že ano.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    TAP: no něco mi říká, že ten vtip byl původně úplně jinak. Nejspíš tam bude figurovat katolický kněz co ho ženské zajímat nesmí a patrně to bude spíš bar, než klub kde se jaksi příchozím náboženským hodnostářům věnuje daleko menší pozornost...

    Něco ve smyslu vejde otec Patrick O´Mally do baru a zeptá se jestli může použít jejch záchod. Barman mu pokyne hlavou. Když farář vyjde po použití toalety ven, všichni štamgasti ho upřeně pozorují.
    Celý nesvý se zeptá barmana co se děje.
    Všiml jste si otče té sochy co stojí hned u umyvadla?
    Ano, socha naší pramáti Evy, naštěstí měla choulostivé partie zakryté fíkovým listem.
    No tak když ten fíkový list někdo nadzdvihne, tak nám tady v baru na chvíli zhasne světlo...
    TAP
    TAP --- ---
    NELLAS: takže ač rabi, tak se rád podívá pod fíkový list a proto patří do klubu jásajících lidí, co se bojí rabína?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    GARBAGE: Očividně v baru na chvilku zhasla světla, zatímco byl rabi na WC.
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    Přijde takhle rabín do baru, ve kterém všichni tančí a bezvadně se baví. Dojde k pultu a ptá se číšníka, jestli si může odskočit. V tu chvíli celý bar ztichne a všichni se dívají k pultu. Číšník povídá: "No, opravdu si nemyslím, že byste měl." - "Prosím vás, proč ne?" - "No, víte, vedle umyvadla je socha nahé mladé dámy, která je kryta jen jedním fíkovým listem." - "No a? Prosím vás, člověka, jako jsem já, taková socha vůbec nezajímá." Tak mu číšník ukázal, kterým směrem jsou záchody. Rabín se tam ihned vydal. Když se vrátil po pár minutách, všichni už zase tancovali a bavili se. Tak jde k baru a zas se ptá číšníka: "Prosím vás, já tomu nerozumím. Když jsem přišel, všichni se bezvadně bavili, ale najednou ztichli, a teď se zas baví a tancují..." - "Teď, když jste jedním z nás, můžu vám něco nalít?" - "Počkejte, já tomu pořád nerozumím!" - "To máte tak. Pokaždé, když někdo nadzvedne ten fíkový list, tak tady v místnosti zhasnou světla. Takže, co si dáte?"
    TOM_TOM
    TOM_TOM --- ---
    COOLER: haaa..diky..!
    COOLER
    COOLER --- ---
    TOM_TOM: no, pán z tý dodávky jí tu pracku asi opravil :)
    TOM_TOM
    TOM_TOM --- ---
    Tohleto?
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    HARALD: Rozhodně měla přinejmenším jednovaječného milence!
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    HARALD: proč uvažuješ jen Evu? Co když Áda? Sexisto
    HARALD
    HARALD --- ---
    PRAASHEK: Neříkej, že Eva Braunová měla jednovaječné dvojče!
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    mám chuť vám to vysvětlit, ale nechám to na zítra
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    SIRIEN: jasne! cim vic jinak bude vypadat, tim lip! :))
    PENER
    PENER --- ---
    HASH: imho si proste jen pral k narozeninam trojku..
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    ALCATOR: proč dvojče? Tim si nijak nepřilepšíš...

    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    HASH:
    Je to variace na "Chtěl bych od tebe jako dárek k narozeninám dostat povolení ošukat tvoji sestru-dvojče"

    GILHAD
    GILHAD --- ---
    Proste "on" to vnima jinak nez "ona"/"ony"
    HASH
    HASH --- ---
    jenze na tom poslednim obrazku diky tem carkam nad nima mam pocit, ze to takhle neni

    nevim no
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    HASH: Jedna bunka ma narozky. Druha se zacne delit. Prima darek k narozkam, sex se dvojcaty ....
    HASH
    HASH --- ---
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    COOLER: = "klidně si svá vlastní vejce přisedněte, to je vaše věc"

    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    COOLER: je asi mysleno, ze tim pedofilem je knez a jiz tam na nej ceka nejaky ministrant..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam