• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    MALARKI
    MALARKI --- ---
    JOSE_MAT: jo to má bejt candy apple. já si řikal, co je vtipnýho na fotce cibulí a rajčat.nějak to nezapaluje po ráno
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    MALARKI: normálně se používaj jablka, takže až se do toho někdo zakousne, bude celkem překvapenej
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    GILHAD: vyhrál jsem a zůstal retardovaný
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    DARKJESUS: v dolech se kanarek pouzival jako indikator kyslicniku uhelnateho - jakmile mel kanarek v k leci problemy (=chcipnul), tak hornici zdrhli driv, nez se udusili taky.

    Tady je zaludny kanarek, ktery zadrzel dech, aby nechcipnul a tak chcipou hornici

    Animal sentinel - Wikipedia, the free encyclopedia
    http://en.wikipedia.org/wiki/Animal_sentinel#Historical_examples
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    DARKJESUS: v dolech horníci používali kanárky k detekci zamoření ovzduší plynem, tenhle se rozhodl držet stávku a dech
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    muze mi pls nekdo objasnit tohle? asi mi po ranu jeste nenastartoval mozek :) diky

    [ ADMIX @ kresleny stripy :: garfield, dilbert, red meat, wulffmorgenthaler, calvin & hobbes, unseen, mutts a dalsi! ]
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    FATBOZZ: Stejně marné jako pokusit se vylepšit anglickou kuchyni či učinit z Francouzů lepší bojovníky?
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    HARVIE: jakýkoliv pokus o vylepšení německého vtipu je předurčen k nezdaru
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    to si vyřiď s redakcí německého Dikobrazu
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    MALARKI: hmm tak ze zacatku to vypadalo na dobrej vtip, ale chtelo by to vylepsit pointu...
    MALARKI
    MALARKI --- ---
    HARVIE:
    "Chtěl jsem dvě pětadvacítky a dostal jsem jednu padesátnici?"
    "Demografická změna (stárnutí populace)"
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    umi nekdo nemecky? nechce se mi to prepisovat do translatoru :) asi by to pak nebylo ani moc vtipny...
    [ KALISNIK @ kresleny stripy :: garfield, dilbert, red meat, wulffmorgenthaler, calvin & hobbes, unseen, mutts a dalsi! ]
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ROMANET: příště k vtipu přilož prosím i použitou literaturu
    ROMANET
    ROMANET --- ---
    KALIBAN: to byl jen takový hloupý infantilní pokus o humor ze slova mrt.

    po přečtení Freudovy knihy Der Witz und seine Beziehung zum Unbewußten jsem měl pocit, že by to mohlo být vtipné.

    http://dusan.borec.cz/mrt.jpg
    SOLNAKAR
    SOLNAKAR --- ---
    REFALLENONE: nepříde mi, že by se přejmenovali. MRT je obecná zkratka pro hromadnou dopravu jejímž ekvivalentem je u nás MHD a pod tím plakátem je logo LTA (Land Transportation Authority), tj. úřadu pro pozemní dopravu. SMRT je provozovatel hromadné dopravy - regulérní firma a jejich geniální slogany (nejen) na bannerech jsou stále štípací viz. http://www.smrt.com.sg/

    např.
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    KALIBAN: Ale chápeš, jen je to blbé. Nejspíš jde o primitivní MRT x MRD, ale možná je fór v tom, že dopravní společnost SMRT se přejmenovala na MRT...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam