• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    ono by to hlavně mohlo být i zábavný, kdyby foťáky už pár let neměly možnost si mřížku zlatého řezu zobrazit přímo do záběru... vtipné je možná tak to, že si někdo dal tolik práce s tím vykreslit tam přesně to, co fotograf viděl v okamžiku, kdy ten snímek pořizoval (resp. to, podle čeho ten snímek vůbec udělal)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    MCKIDNEY: Díky. Vím co je v záhlaví.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    SALVATOR: Ano chápeš to dobře, vtip je v tom že to připomíná kompozici obrazu.
    Viz nástěnka :)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Chápu dobře, že by ta fotka peroucích se politiků by měla mít kompozici podle zlatýho řezu? Protože já to tam moc nevidim a zdá se mi to dost násilně naroubovaný...

    [ EJDM @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    SWT
    SWT --- ---
    CERNYRYBIZ: Takže žiješ v souladu s proslulou Cimrmanovou frustrační kompozicí, ve které prvek očekávání střídá prvek zklamání ;)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    OTAVA: ah. tak to jo :) dík
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    KID_MCHUTT: Nepotrebuje kreditku ani nic jinyho - ma vaginu a diky ni si vydela dostane co chce
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    poprosím o vysvětlení tohohle - sportu neholduju a tohle mi uniká
    [ SLEEPLESS8 @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    CERNYRYBIZ
    CERNYRYBIZ --- ---
    čekal jsem víc... ale dík :)
    SWT
    SWT --- ---
    A vzhledem k názvu "harmony" je to možná i o tom, jaké mezi nimi (ne)bude souznění.
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    Otec fagot je zklamaný, že si dcera fagot bere dětskou píšťalku.
    Fagot je složitý nástroj, má asi tak třicet klapek, a hraje jemným hlubokým tónem, kdežto dětská píšťalka je dětská píšťalka a dělá leda tak kravál.
    To je myslím vše.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    Jen tak na okraj originál byl s Lily (takže dával smysl i jako reference k příběhu) a je to starý asi jako... HP a kámen mudrců nebo tak nějak.

    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    "klep klep"
    "kdo je?"
    "já"
    "já?"
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    ALCATOR: Vy-víte-kdo / Ty-víš-kdo.
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    ZUZKAOU: V původní anglické verzi ho označují slovy "You-Know-Who" (Ty víš kdo / Víte kdo), nevím, jak je to v českém překladu.
    2MAN
    2MAN --- ---
    Aha, tak to jsem vtip pochopil kousek jinak... ale takhle taky dobrý, děkuji
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    2MAN: Lord Voldemort - nesmělo se o něm mluvit přímo.
    2MAN
    2MAN --- ---
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    SWT: clovek to slysi tolikrat, ze uz nad tim ani nepremysli. smutne :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam