• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přístup odmítnut.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    DO_IT
    DO_IT --- ---
    TARMAQ: mama mliko cekala az je s tatou mlikem smrt nerozdeli a kdyz nastal pravy cas, zkazeny mliko jako prava hospodynka vylila do drezu
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    to se dá číst klidně pořád dokola. dokonce to vychází často pod různými jinými názvy
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    PRAASHEK: Sakra, teď jsi mi prozradil celý děj, chtěl jsem si to přečíst...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ALCATOR: to je náhodou napínavý román z eksotického prostředí a dobře to dopadne.
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    ZIDANE:
    MYSHAAK:


    jste si vědomi toho, že v těch knihkupectvích prodávají i například toto:
    ?

    Pokud ano, proč vás tak strašně překvapuje, že si každá sračka najde svého kupce?
    GRAETAR
    GRAETAR --- ---
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    MYSHAAK: neserse z logikou do mitologije
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    MORIARTY: Stim smyřim, dyžmi pový, co yena przněňý čištěny ftipní...
    MORIARTY
    MORIARTY --- ---
    ZIDANE: Patříž do dobi reálního solicaismu, stim smiř.
    MAGE
    MAGE --- ---
    ZIDANE: se stim smiř
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    ZIDANE: pronáz doprí.
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    UNDERWORLD: Já si dneska přišel teda hodně starej. A to ve chvíli, kdy jsem ve výloze jednoho místního knihkupectví viděl knižně vydané Opráski. Tohle a vydané knižně, takže za to i někdo rád zaplatí? Asi už do této doby fakt nepatřím.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    AIM_FREEMAN: Dík, to by mohlo být (i s ohledem na PRAASHEK :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    a jeho dcera vskutečnosti jeho syn
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    LODBROG: imho je otec zpruzelej ze jde (podle fota) za nejakym priteplalym jednorozcem, ze ktereho je jeho dcera uplne odvarena. kdyz vidi, ze ma v hube cigo a neni uplne hladce oholen, dava gestem najevo: khemo ses v cajku typek. navic je tam ten rozmer, ze jeho dcera toho typka, co je mu tak podobnej zboznuje, tudiz si vybira idol dle nej, nebo minimalne jemu podobny:)
    DO_IT
    DO_IT --- ---
    WRYKOLAKAS: jo, z pulky je to pravda .)
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    AIM_FREEMAN: prostě týpek je ožralej a vkládá zřejmě texty nějakejch trapnejch songů... tak to vidim já.....
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    AIM_FREEMAN: to by asi zajímalo každýho...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam