• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    DURDIN
    DURDIN --- ---
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    FEKALNIK: asi tak jako kdyz ma nekdo doma na zdi hakac je milovnikem obeho.
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    ALCATOR: treba jsou milovniky obeho
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    KALIBAN: Obrázek (původně fyzikální) získal věhlas až poté, co jej použila hudební skupina Pink Floyd na obalu svého alba The Dark Side of the Moon. Takže na 99% nejsou ani tak milovníky fyziky, jako spíš kapely Pink Floyd.



    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    PISKVOR: hm tak to jsem za blbce taky :) dekuji
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    [ 7PLUTO @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]

    dumam jestli v tom jsou ty ubrousky, nebo jen ten hranol co lame svetlo... safr... nevim :(
    DREWDARK
    DREWDARK --- ---
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    DREWDARK: To odkazuje na tzv. Velký hlad, způsobenej obrovskou epidemií bramborový plísně mezi rokama 1845 a 1852. Brambory byly hlavní součástí jídelníčku chudejch, ale tehdy se buď žádný neurodily, nebo zplesnivěly už v zemi. Umřel asi milion Irů, další spousta emigrovala, obyvatelstvo se do roku 1852 zmenšilo cca až o 25%. A o množství mrtvejch se teda taky zasloužili tak trochu Briti, kterejm se to hodilo do krámu a proto neposkytli sebemenší pomoc, nebo když, tak jen oblastem s převážně anglickým obyvatelstvem.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    SLEEPLESS8: JO! konecne vim, co to znamena a usetrila jsem za google ;)
    2MAN
    2MAN --- ---
    SHEALA: já to chápu jako random reakci na kuřecí shitstorm v ústavu pro duševně vysmáté... ale možná to má hlubší smysl
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    MAKROUSEK: Ď :)
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    LODBROG: IV = intravenozne
    DARMONLOR
    DARMONLOR --- ---
    Je to dost podobné tomu „A SEO expert walks into a bar, bars, pub, public house, Irish pub, drinks, beer…“
    2MAN
    2MAN --- ---
    krapet složitější, ale poprvé jsem se zasmál vysvětlenýmu vtipu. Děkuji :)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    ALCATOR: ok, vidíš, člověk se pořád učí :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam