• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    pruto iz bakc ?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    FATBOZZ: ja tiež viem
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    DOCKINEZ: planeta pluto se vrátila a všem ukradne nový iphone!
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    SALVATOR: jo, to mne napadlo jako prvni, ale vzhledem k Eris mi to neprislo pravdepodobny. OK, nekdo to zjevne vidi jinak.

    Diky
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    MAKROUSEK: neodkazuje. A v nyxdroidu je odkazovaný příspěvek uprostřed, jde-li to.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    DOCKINEZ: Existuje možnost, že by se Pluto vrátilo mezi planety, ale čistě jenom možnost. Bohužel, ten kdo dělal tenhle humot stáhnul kalhoty hodně daleko před brodem. Viz všechny tyhle zprávy:

    https://www.google.com/...=nws&sa=X&ei=LUAyVI2LMci6OsDLgLAP&ved=0CAsQ_AUoBA&biw=1525&bih=705&dpr=0.9
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    DOCKINEZ: Na telefonku (nyxdroid) mys nemam. A odkazuje to na dvere a iPhone.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    MAKROUSEK: zkus si najet mysi na ten muj odkaz. Vidis iPhone?
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    DOCKINEZ: Iphone je s kazdou dalsi generaci vetsi, takze v generaci 42 bude velkej jako dvere.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Mam obamy, ze tomuhle tez ne zcela rozumim, pomuzete?

    [ GYGAL @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    2MAN
    2MAN --- ---
    Asi jsem lehce zvrácená mysl, ale já v tom účesu vidím jistou prdelodynamičnost pro úspěšný rektální alpinizsmus
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    klasika no, vtip vysvetlen ale vtipnej neni. bohuzel.
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    ja myslel ze to je normalka kratky sestrih pro kurbicku... ehm debatu o kariernim rustu
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    a co je na tom účesu tak úděsnýho?
    PENER
    PENER --- ---
    SALVATOR: taky jsem to spis pochopil tak, ze majitelky takoveho ucesu jsou proste pici...)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    EZECHIAS: To odkazuje spíš na to, že majitelky takovejch účesů sou ten typ, co se kolem nich točí vesmír a kvůli tvýmu sebemenšímu kiksu hned chtěj mluvit s tvým vedoucím (kterej ti to dá následně sežrat).
    EZECHIAS
    EZECHIAS --- ---
    GILHAD: Treba to tak dotycna chtela :] Lidi jsou zvlastni :]
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    EZECHIAS: No on ten sestrih IMHO fakt vypada udesne a ze uz jsem par ruznych uletu videl ...
    EZECHIAS
    EZECHIAS --- ---
    GILHAD: aha, takze "I'll sue you nation". Thx.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam