• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    BLOODRAT: promin jen blby dotaz, nemuze to byt vekem ze to nepamatujes?
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Ok, teď už to dává smysl, díky.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    BLOODRAT: Ja to ctu jako "naseres (Charlese a kralovnu), nechaji te zavrazdit v tunelu"
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    PISKVOR: Tak jasně, s angličtinou není problém, ale nějak mi nedochází, jakou souvislost mají (případné) neshody Charlese a královny s vraždou v tunelu. Ať to rezebírám zleva, zprava.
    Kompletní kontext tady - http://www.reddit.com/r/AskReddit/comments/2l1d0a/whats_a_joke_that_is_clever_but_so_dark_you_feel/

    A je to reakce na Rededitu, odkaz v černohumorných vtipech by Kerray:

    My Girlfriend wanted me to treat her like a princess for her birthday. So I took her out, got her drunk, and crashed the car.
    trvalý odkaz
    [–]tupac_chopra 2425 bodů 7 hours ago
    why did princess Dianna cross the road?
    Momentum.
    trvalý odkaznadřazený
    [–]sebkurnia 1470 bodů 7 hours ago
    What do pink Floyd and princess Diana have in common? The wall was there last great hit
    trvalý odkaznadřazený
    [–]ForkChallenge 831 bodů 6 hours ago
    Did you know she had dandruff? They found her head and shoulders in the glove box.
    trvalý odkaznadřazený
    [–]suburban_white_boy 607 bodů 6 hours ago
    What do you get when you cross the queen and prince Charles?

    Jinak pecka, ale tady jsem se zasekl a z nějakého důvodu mě to zajímá...asi mám zbytečně moc volného času.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    BLOODRAT: "cross" muze znamenat "zkrizit," ale i "nastvat"; no a viz kolega, konspiracni teorie o vrazde princezny Diany. (To je teda vtip hodne s krizkem po funuse;))
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    BLOODRAT: asi diana a její "vražda" v tunelu...myslím, že Ti nic neuníká, prostě to jenom není úplně vtipný :)
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    What do you get when you cross the queen and prince Charles?
    Murdered in a tunnel.

    Nějaká souvislost o Charliem mi uniká?
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    GANDHI: tady píšou 13%

    Race and ethnicity in Colombia - Wikipedia, the free encyclopedia
    http://en.wikipedia.org/wiki/Race_and_ethnicity_in_Colombia

    Jak jsem napsal, moje reakce byla motivovaná jen hnidopišstvím na druhou, ničím jiným :)
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    HWLLFFRDD: heh, to je jako dovozovat silnou populaci cernochu v cechach z fotky nocniho Vaclavaku:) co jsem koukal na prehledy tak nemaj v populaci Kolumbie ani takovy zastoupeni, aby jim pridelili procetualni hodnotu.

    Byla to jen arazka na "cernousci nepochopili" k videu kde je to samej oslosukajici mestic:)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    tak třeba ve washingtonu jich je taky dost, a to je jenom district
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    GANDHI: nechci být hnidopich na druhou, ale...

    GANDHI
    GANDHI --- ---
    SIRIEN: nechci bejt hnidopich, ale ze tech cernousku v ty Kolumbii je, ze?:)
    SOLNAKAR
    SOLNAKAR --- ---
    ZIDANE: jak píše SIRIEN, styk se zvířaty spadal do sodomie (pojmenované podle Sodomy), tj. neakceptovatelného sexuálního chování, které je proti bohu. Jako takové se dle církevního práva trestalo smrtí upálením, věšením a později stětím. Trest smrti v našich končinách za sodomii byl zrušen někdy koncem 18. století.
    O upalování se jednalo u žen především v době čarodějnických procesů, neboť obcování se zvířaty patřilo k čarodějnickým praktikám. V tomtéž období se spolu s člověkem odsuzovalo i zvíře, se kterým obcoval, takže hořeli/viseli hned vedle sebe.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    ZIDANE: sex se zvířaty je z křesťanského pohledu samozřejmě serious no-no. O hodně větší serious no-no než předmanželský sex. A to dneska i v minulosti. Takže spíš černoušci zase něco nepochopili, když už...
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    KADLINO: To zas jednou křesťani něco nedomysleli - styk s děvčaty se nesmí, ale zvířata zakázána nejsou... ale co vlastně chtít. Kněží taky musí dodržovat celibát, ale ten se vztahuje jen na ženy, o ministrantech ani slovo...
    ADITU
    ADITU --- ---
    FEKALNIK: narážka na o víkendu vyznamenaného režiséra Sedláčka - pro vyznamenání si přišel v triku a fleesce. http://www.lidovky.cz/...ni-pustit-tvrdi-spacek-1jk-/zpravy-domov.aspx?c=A141029_094201_ln_domov_jzl
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    GILHAD: Včerejší udílení státních vyznamenání. Dostali lidé, kteří Zemanovi nějak pomohli či prospěli - třeba natočením předvolebního klipu nebo dokumentu o tomto významném státníku.
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    ??? Co mi zase uniklo za aferu ???
    [ SA_KRA_ @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam