• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    SKRU
    SKRU --- ---
    FALCO: nesnasim tuhletu zpupnou francouzstinu, tvari se to kdovijaky moudro to neobsahuje a pritom je to jen smes sislani a hlasky "ž"
    2MAN
    2MAN --- ---
    super, děkuji za osvětlení ;)
    FALCO
    FALCO --- ---
    FEKALNIK: nene

    Astérix et Obélix : Mission Cléopâtre — Wikipédia
    http://fr.wikipedia.org/wiki/Ast%C3%A9rix_et_Ob%C3%A9lix_:_Mission_Cl%C3%A9op%C3%A2tre

    la chanson Alexandrie Alexandra de Claude François : sur le bateau de Numérobis : « ...Barracuda... ». Et Astérix réplique à Numérobis « ...fait naufrager les papillons de ma jeunesse » à la réponse à la question « Quelle est cette lueur ? » « La lumière du Phare d'Alexandrie » et aussi quand Obélix dit « J'ai plus d’appétit qu'un barracuda » lui et Astérix reprennent « Ba ra cuda ».

    Kdo neumi prelozit tak pech protoze google translate z toho udela nesmysl.

    tl;dr JOSE_MAT ma pravdu
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    JOSE_MAT: a nebyla to spis tahle?

    Heart Barracuda HQ
    https://www.youtube.com/watch?v=RwZUJ67aj_4
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    2MAN: Narážka na film Charlieho Andílci, který tuším šel do kin snad rok předtím a tahle píseň tam měla velký úspěch. Alespoň tak jsem to chápal já. Možná taky případ ztraceno v překladu.
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    2MAN: měl by to bejt odkaz na tuhle písničku
    Claude François Alexandrie Alexandra Clip Officiel
    https://www.youtube.com/watch?v=AbXBdlLiac8
    2MAN
    2MAN --- ---
    Jeden starší - v Asterix a Obelix: Mise Kleopatra, zazněla hláška
    "Mám hlad jako barakuda", zbytek zanotuje "Ba-ra-ku-da"

    má to nějakej hlubší význam? Odkaz na nějakého francouzského nenažrance, nebo cokoliv, co mi uniká?
    TAP
    TAP --- ---
    _K5_: member of parliament
    Member of parliament - Wikipedia, the free encyclopedia
    http://en.wikipedia.org/wiki/Member_of_parliament
    _K5_
    _K5_ --- ---
    Co je to MP's pay? Předpokládám, že plat činitelů? Google mi v tomto moc nepomohl.
    [ SHAMAN23 @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    KILLIAN: Vypadá to, že z toho pytlíku kouká hlava té slečny vzadu.
    KILLIAN
    KILLIAN --- ---
    kde je v tomhle zakopanej vtip?
    [ VIDLICKA @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    COOLER: ta "fotka" je vtipná tím, kdo ten pán je a co dělá za pořad. Read Know Your Meme before posting about meme.

    btw

    COOLER
    COOLER --- ---
    MORIARTY: Nerd je výraz převzatý z angličtiny, který označuje člověka úzce zaměřeného na jednu oblast lidské činnosti (fyzika, IT, medicína). Poznávacím znamením je jejich neschopnost chápat a navazovat sociální vztahy s většinou populace. Nerdi se v práci i ve společnosti pohybují pouze v malých skupinkách sobě podobných. Vyhledávání jiných nerdů, přehnaná záliba v práci a omezené záliby je často izolují od ostatních lidí.
    .... tolik wiki

    jinak ta fotka má být vtipná tím, jak je ten pán rozcuchanej a jak se u toho usmívá.
    MORIARTY
    MORIARTY --- ---
    SKADUWEE
    SKADUWEE --- ---
    "forked lightsaber"
    FALCO
    FALCO --- ---
    SIRIEN: btw vskutecnosti Crossguard saber je lehce neco jineho, ma jen jednu mini-cepel navic smerem ven.
    MATHES
    MATHES --- ---
    podobnost s tryznivym holobicem ciste nahodna
    MATHES
    MATHES --- ---
    SIRIEN: mas na mysli svetelny bic ze sithskych valek?
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    mimochodem, byl jsem upozorněn na zajímavou věc - historie tohoto lightsaberu je stará již cca 10 let:




    (nerd notes: cortosia nebo jak se ta ruda co odolává lighsaberům menuje je součástí Expanded Universe přičemž Lucas nikdy neuznal za canon nic, co by nebylo ve filmech. Pravda je, že v Exp. Un. se s lighsabery objevují kdejaké hovadiny, protože někteří tvůrci prostě musí být nápadití za každou cenu...
    FALCO
    FALCO --- ---
    SCHWAB: bohužel nemáme zdroj energie pro laserové rukavice
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam