• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    NELLAS: No, to jsme cetli. "Haha, zmrzla veverka"? "Haha, skola sux"? Stale jeste nepoznavam vtip...
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SKRU: Byla taková zima, že ze stromů padaly zmrzlé veverky, a stejně nám tu školu nezrušili.
    SKRU
    SKRU --- ---
    COOLER
    COOLER --- ---
    WRYKOLAKAS: Neblbni. dalších 280 kJ energie v hajzlu.
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    MAKROUSEK: aha, takže fskučtnosti "the Old ones"....
    Cthulhu Mythos deities - Wikipedia, the free encyclopedia
    http://en.wikipedia.org/wiki/Cthulhu_Mythos_deities
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    PISKVOR: Kontakter jako kontakter.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    MAKROUSEK: Jestirci z pekel jsou totez? Myslel jsem, ze to jsou uplne jiny jesteri?
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    PISKVOR: Ne jesteri, cesky jestirci. Viz Benda.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    PISKVOR: Aha, koukam, ze mi iluminati zabrzdili internet, mimozemstani sebrali diakritiku, a proto me jesteri predbehli.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    WRYKOLAKAS: Googli "Obama (nebo Bush, to je fuk) reptilian government" - spiknuti jesteri rasy v lidskych telech, ktere se projevuje tim, ze nemrkaji a obcas se jim v televizi rozkostickuje hlava, nebo tak neco.
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    D13: já taky právě, lituju že jsem se vůbec zajímal co to jsou ty reptiliáni
    D13
    D13 --- ---
    WRYKOLAKAS: pokud to beres takle, tak souhlas a priste se na to taky vyseru...dovedel sem se pekny hovadiny
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    D13: sorry, jako tyhle ezoterický kraviny mě vůbec neberou, hledat to na googlu je pro mě naprostá ztráta dvou vteřin času a asi 280 kJ energie....
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    Reptiliáni jsou nějaká ultimátní nejstarší rasa bohů, něco jako Cthulhu třeba?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    FEKALNIK: já to nepochopil, jen jsem se zasmál. hurá pro rovnováhu Vesmíru!
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    PRAASHEK: ja to pochopil napoprve, jen jsem se nezasmal :(
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    FEKALNIK: Ilumináti, mimozemšťani, reptiliáni.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    FEKALNIK: vegetable=silně fyzicky postižené lidské stvoření, většinou na vozíčku, často na lůžku. nanuk myslel na ty s vozíčkem
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam