• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    o jméno nejde, jde o to, že s tím, jak dlouho se buduje a asi eště bude budovat, ten tunel dle investic (časových i finančních) bude vést až do japonska a proto ho pojmenují nějak japonsky
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    PISKVOR: Myslel jsem si, že se v japonských reáliích orientuju, ale asi je potřeba nějaká speciální znalost. Mičiko se jmenuje japonská císařovna, nějaký autorky, sportovkyně a tak, je to prostě ženské jméno, ale s ničím mi to nepřijde vtipný...
    IORETH
    IORETH --- ---
    GILHAD: Pojišťovna poskytuje plnění i v případě, že nejde o pracovní úraz (pokud smlouva není na tento druh úrazů omezená). Pojišťovna se ale obvykle zdráhá plnit, pokud jsou porušena pravidla související s bezpečností práce - tedy například chybějící helma. Ruce v kapsách roli nehrají, chybějící helma může být zásadní problém stojící mezi pozůstalou rodinou a prachama z pojistky.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    NELLAS: Přiznám se, že mi na tom nejvtipnější přišla ta představa, že padá s rukama v kapsách. Ale mě stačí fakt málo.
    COOLER
    COOLER --- ---
    HARALD: pracovní úraz je to tehdy, když dělal to, co má v popisu práce. když budeš mít sekretářku, která spadne ze židle, když v práci věší záclonu, není to pracovní úraz.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    HARALD: Ano, to je přesně to šťourání, které jsem nechtěla provádět :D
    HARALD
    HARALD --- ---
    GILHAD: Kvalifikace úrazu jako pracovního nemá s rukama v kapsách co dělat. I kdyby ruce zůstaly v kapsách a i kdyby celý den nevzal cihlu do ruky, úraz na pracovišti v pracovní době, pokud nebyl pod vlivem alkoholu, je pracovní.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    GILHAD: OK, to bude ta pointa, co mi unikala. Díky :) (Nebudu v tom šťourat dál.)
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    plus samozrejme je potreba ty ruce vyndat, aby to spadalo do pojistene kolonky _pracovni_ uraz, nikoli nepojistene kolonky uraz pri _flakani_
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SIRIEN: To jsem si sice myslela, ale pořád jsem nechápala, proč vyndávat ty ruce z kapes. OK, díky.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    NELLAS: stereotyp líného zedníka, který se v pracovní době fláká po stavbě a dělá kulový - má ruce v kapsách. Což mu vydrží i v momentě, kdy se řítí z lešení. Pointa je v poukázání na to, že ty ruce má furt v kapsách, vyndavání s tím nemá moc co dělat
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    TOMMY69: on spíš "nájezd" na jeho oči a jejich samotný výraz (podobně jako u toho psa, co ho strašily vzpomínky na Vietnam) naznačují, že pro některé vzpomínky je lepší mít obyčejnou děravou paměť, než jeho "neomezenou."
    TOM_TOM
    TOM_TOM --- ---
    SLEEPLESS8: dik, hned jak jsem to postnul, tak mi doslo, ze bych mel otevrit novinky..:) tak jsem se rovnou smazal..
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    Střelec zabil v hospodě v Uherském Brodě osm lidí, mrtvý je také on - iDNES.cz
    http://zlin.idnes.cz/...pode-v-uherskem-brode-d5o-/zlin-zpravy.aspx?c=A150224_135231_zlin-zpravy_ras
    +
    polivka na menu - zabijackova
    ZARAKI_KENPACHI
    ZARAKI_KENPACHI --- ---
    OTAVA: spíš se obecně říká, že vysoké čelo je znakem intelektu. Takže je to tak trochu pozměněné, aspon podle mně. Nevím teda, jak moc je to vědecky podložené, ale selským rozumem to chápu, vysoké čelo asi značí hodně místa pro mozek
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    TOMMY69: vysoky celo aby se mu to do ty hlavy veslo ?
    UNLEASHEDD
    UNLEASHEDD --- ---
    OTAVA: pouziju ve vete: 1'd LIK3 to M@ke my A$$ 10053R, so I stretch it out daily ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam