• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    VEENA
    VEENA --- ---
    ALDARION: No jasně, že nejsem debil a vim, že takový zrcátko je k hovnu :)) ale hledal sem v tom něco víc, než že bude vidět do kuchyně spolujezdkyni :)
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    ALDARION: (Samozřejmě je to odkaz na [ SHADDIE @ Textove ftipy - taky ste na modemu a vecne se opakujici obrazky vam kazi pozitek? /pouze cj, pripadne slovencina/ ] - ve středovém zpětném zrcátku uvidíš leda zázemí pro řidiče a palandu.)
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    VEENA: stredovy zpetny zrcatko v kabine kamionu - kabina nema zadni stenu prosklennou.
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    VEENA: Představ si, že v tom sedíš a díváš se do středového zpětného zrcátka. Co uvidíš? ;)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    COOLER: aha. :) tak to jsem asi moc povrchní :D
    COOLER
    COOLER --- ---
    RAINBOF: prostě pan černoch tě informuje, že se právě vydává hledat vtipnost toho vtipu. pak furt hledá a hledá, až někde hluboko pod povrchem nakonec najde.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    JOSE_MAT: aha. a ma ten obrazek byt vtipny nebo ne ? ja vubec nechapu wtf...
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    RAINBOF: snaží se bobighovi naznačit, že mu to nepřišlo vtipný
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    MATHEZ: připravil si nějakou gilotinu, ruku tam vrazil a prostě kopnul do pojistky. Ty bys taky byl sebevrah za všechny prachy...
    SYNTAX_TERROR
    SYNTAX_TERROR --- ---
    MATHEZ: ajo, ruce, to jsem nepostřehl. A fik jsem četl jako fík :) díky
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    SYNTAX_TERROR: švejka znáš? proste si usek ruku aby nemusel rukovat a druhá socha mu rika ze stacilo aby si usekl jednu...kdyz sme u toho tak nevim jak si usekl tu druhou teda...
    SYNTAX_TERROR
    SYNTAX_TERROR --- ---
    Nepobral jsem toto:
    [ DAJVEX @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    je tu někdo osvícenější?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    MATHEZ: kryptobonton!
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    odted budu rakušáky zdravit zvoláním siebenundsiebzig! (gruss gott)
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    DARKREIDER:
    PRAASHEK:
    DARKREIDER:

    Opraveno (na Wiki).
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    PISKVOR: což by vycházelo, kdyby ta věta byla formulovaná jinak
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    PRAASHEK: No, echt nacisti by nemeli potrebu to kamuflovat do cisel, zejo; ti zdravili zcela otevrene.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    COOLER: mně to připadne, jako tvrdit, že původní obyvatelé afriky jsou afroameričané, ale ok
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam