• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    PISKOT10: je to.vystrizene z empowerment videa kde delnici myslim ze v australii namisto pokrikovani stereotypnich sexistickych narazek na kolemjdouci zeny pokrikuji podpurna genderove korektni prani...
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    PISKOT10: Namisto ocekavaneho "tvoje kozy" je tam to, co tam je. A tak to je vtipny.
    COOLER
    COOLER --- ---
    JOSE_MAT: profesorem se stane jen ten, kdo je chytřejší než Zeman, podle Zemana :)
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    COOLER: takže lidi co ho nevolili?
    COOLER
    COOLER --- ---
    profesorem se stane jen ten, kdo je chytřejší než Zeman
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    kdyby mi Blaha zastrelil zenu, tak ho asi taky nejmenuju profesorem..
    FREELA
    FREELA --- ---
    DOCKINEZ: spis jde o Zemanovu "neochotu" JMENOVAT profesory
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    A ten blaha, co mu zastrelil zenu, byl profesor? Ja mel za to, ze slo o kapitana.
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    DOCKINEZ: hele, jednoduše, když naťukáš do googlu "zeman bláha" tak se dovíš, že bláha zastřelil zemanovi první ženu
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Jeden z tech docentu, co jim Zeman nasral, se jmenuje Blaha?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    PATISLAV: a v pozadí mount rushmore a první americký praesident v celé své kráse
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    WRYKOLAKAS: Tvůj kámoš to nesleduje bůhvíproč, spíš bůhvíjak, pokud si nevšimnul draků a magie. Možná měl plné ruce práce se sledováním "mother of dragons" ;).

    MATHES
    MATHES --- ---
    WRYKOLAKAS: tak jdi bejt aktivní někam jinam
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    SHEALA: naopak s nocí začínam bejt aktivní
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    WRYKOLAKAS: buzny existujou, setímsmiř. By mě zajímalo, co má znamenat tvoje ikonka. Pokus o přeřvání vlastní nejistoty? Přestáváš v noci existovat?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    dokážu vysvětlit cokoliv. ale nebudu to dělat :)
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    PRAASHEK: vysvětli mi proč má von_gilotine na ikonce buznu a furt se zaměřuje jenom na mě, pak ti řeknu co chceš vědět
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    PRAASHEK: co je na tom vtipnýho, vysvětlí to někdo?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam