• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    GANBOY: teda já jsem chlapec (chlapeček ;D), ale koukat na zdlouhavý díly jenom aby jedna kravka ukázala kozy, za to mi to nestojí... jsou stránky kde uvidíš lepší věci než jenom prsa
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    game of thrones divky sleduji protoze: kazda che byt prece princezna!
    chlapci: protoze doufaji ze ta kost bloncka, nebo ta fesna zrzka zase ukazou kozy.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    VON_GILOTINE: ve skutečnosti to myslim byla reklama na něco, ale jinak přesně tak.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    PISKOT10: je to.vystrizene z empowerment videa kde delnici myslim ze v australii namisto pokrikovani stereotypnich sexistickych narazek na kolemjdouci zeny pokrikuji podpurna genderove korektni prani...
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    PISKOT10: Namisto ocekavaneho "tvoje kozy" je tam to, co tam je. A tak to je vtipny.
    COOLER
    COOLER --- ---
    JOSE_MAT: profesorem se stane jen ten, kdo je chytřejší než Zeman, podle Zemana :)
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    COOLER: takže lidi co ho nevolili?
    COOLER
    COOLER --- ---
    profesorem se stane jen ten, kdo je chytřejší než Zeman
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    kdyby mi Blaha zastrelil zenu, tak ho asi taky nejmenuju profesorem..
    FREELA
    FREELA --- ---
    DOCKINEZ: spis jde o Zemanovu "neochotu" JMENOVAT profesory
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    A ten blaha, co mu zastrelil zenu, byl profesor? Ja mel za to, ze slo o kapitana.
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    DOCKINEZ: hele, jednoduše, když naťukáš do googlu "zeman bláha" tak se dovíš, že bláha zastřelil zemanovi první ženu
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Jeden z tech docentu, co jim Zeman nasral, se jmenuje Blaha?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    PATISLAV: a v pozadí mount rushmore a první americký praesident v celé své kráse
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    WRYKOLAKAS: Tvůj kámoš to nesleduje bůhvíproč, spíš bůhvíjak, pokud si nevšimnul draků a magie. Možná měl plné ruce práce se sledováním "mother of dragons" ;).

    MATHES
    MATHES --- ---
    WRYKOLAKAS: tak jdi bejt aktivní někam jinam
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam