• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    FANFAN
    FANFAN --- ---
    [ TOBIAS @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ] to zateplujou hřbitovní zeď?
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    PRAASHEK: eh... inu děkuji.
    ADITU
    ADITU --- ---
    NVT: aha, diky :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    GREATDRAKE: no že to vypadá, jakože ta ruka je toho koně
    NVT
    NVT --- ---
    ADITU: Česká jména jsou pro Švýcary vyslovitelná stejně obtížně, jako shluk náhodných písmen na tabuli pro měření zraku.
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    Obávám se, že jsem po víkendu nějak pomalejší. Kůň vypadá v pořádku, sloup i ruka také... co jsem přehlédl?

    [ AIRO @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    SLAMITCH: Smrtak si prisel pro tygra ktery zije v zoo. Tygr si pral se naposled probehnout. Nemyslim si ze by to melo byt na zasmani
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    :'(
    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    FRONEMA: Aha, toho jsem se bal. Diky.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    WRYKOLAKAS: presne, pritom ty knizky i ty filmy stali vcelku zahovno..
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    já teď nevím, jestli se SIRIEN nenechal vytrolit. jak rozeznat debil a toho, jak se tomu říká, internetového trola?



    INDIAN: nic nevíš, Jone Sněhu.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    SIRIEN: soudruzko! ty kdybys sedela v disciplinarni komisi, tak bych za tenhle vyrok sel okamzite farat do dolu ! :) genY negenY
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    SUCZKER: schovává se mezi vagonama.
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    Marně v diskuzi Majerová VS Tolkien hledám schovanej vtip ? Poradí mi někdo ?
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    WRYKOLAKAS: Marie Majerová nemůže za vaše posraný životy!
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    já to četl eště než to goebbels napsal
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    zasraný hipsteři tu budou ještě do zejtřka mlejt jak četli gandalfa ještě předtim než se to zfilmovalo
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    INDIAN: WTF!? Tolkien byl celosvětově uznávaný a čtený autor dlouho, DLOUHO předtím, než se o nějakých Jacksonových filmech vůbec začalo uvažovat. Přeložený do hromady jazyků a vydávaný ve vysokých nákladech v pravidelných reedicích a považovaný za pevnou součást britské a fantasy literatury (mimochodem i křesťanské literatury), která se běžně vyučovala na školách a univerzitách.

    Historicky se jeho rozmach počítá od okamžiku, kdy v USA vyšly jeho knížky v paperback vydání a rozšířily se mezi Hippies.

    Sem sice profilově čistě genY, ale tahle kulturní redukce všeho na film je fakt iritující ignoranství a buranismus, nemůžu si pomoct. (A srovnávat originální práci inspirovanou různými mytologiemi s hromadou skrytých referencí která dala základy celému jednomu žánru v jeho moderním pojetí s tuctovkou Potterem je za hranou urážky a těžce to zavání pitomostí co vzniká když se klávesnice dotkne někdo kdo netuší o čem píše).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam