• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    COOLER
    COOLER --- ---
    JVMLOK: to se peleteš, tam je pozorovatel číšník. takže na tohle teorie kvantové fyziky moc fungovat nebude :)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    COOLER: Nikoliv podle Schrödingera: Dokud nezaplatíš, nevíš, jestli je krabice zadarmo nebo ne...
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    PRAASHEK: on uz jen proste neumi cesky, aby pochopil britky vtip skryty v interpunkci a předložkach...
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    PRAASHEK: jenomže to podle toho obrázku vypadá, že to není moc dobře ani v angličtině, protože "free box with every pizza" zní v překladu že si s každou pizzou můžeš zadarmo zaboxovat. "Free box for every pizza" by asi bylo líp. Ale už jsem z angličtiny trochu vypadl tak to možná není úplně správný postřeh...
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    HARALD: možná to je pozdní hodinou, ale teď si zněl úplně jak PRAASHEK.
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    PATISLAV: Schrödingerova pizza je takova pizza, u ktere nevis, jestli ti pri padu na zem dopadne tim syrem dolu, nebo, jestli bude mit krabici zdarma...
    MOTASH
    MOTASH --- ---
    Neničte mi mé pizzy !
    Živá pizza je, alespoň v mých představách, takový hnus, že si zaslouží přednost před všedností přilepeného sýra.
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    COOLER: já to myslel tak, jak píšeš, děkuju za upřesnění :)
    COOLER
    COOLER --- ---
    SLEEPLESS8: to každopádně. řekl bych, že krabice je zadarmo, dokud jí nezaplatíš.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    COOLER: a taky zalezi jestli by ta krabice byla zadarmo, nebo ne.
    COOLER
    COOLER --- ---
    PATISLAV: schrodinger se otáčí v hrobě. když už by jeho pizza existovala. tak před otevřením by byla i nebyla přilepená zároveň. o skutečném stavu by se rozhodovalo až při pozorování - tj. otevření krabice. že nevíš, jestli je přilepená, nebo není, dokud to neotevřeš, není schrodinger, to je selský rozum :)
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    MOTASH: Schrödingerova pizza je taková pizza, u které před otevřením nevíš, jestli je sýr přilepený na horní víko krabice nebo není.
    HARALD
    HARALD --- ---
    Hej!


    Vtipy k identifikaci.


    Nepindat!











     
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    Potravinarsky obchod!
    MOTASH
    MOTASH --- ---
    Pointa je v tom, že dokud tu krabici neotevřeš, tak nevíš, jestli je ta pizza živá nebo mrtvá.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    FESTER: nuke.gif
    FESTER
    FESTER --- ---
    PRAASHEK: co mas za problem pochopit ?
    pizza v pizzeria $12
    pizza delivery domu (ti to domu privezou v krabici a nebo na taliri ? v krabici ) stale $12 tj pizza A krabice

    chapu ze mas tezkost to pochopit, tak jak ja nechapu kdyz jsem nakupoval v potravinarskem obchode CR a musel jsem platit za ten plastic nakupni sacek... v USA ten plastikovy nakupni sacek je tez zadarmo
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    FESTER: ale platíš za pizzu v krabici, takže to podivení "a pokud se v CR plati za pizzu krabici tak se nedivim ze nekeri lidi nechapou pointu" nedává smysl
    FESTER
    FESTER --- ---
    PRAASHEK: ne .. platis jenom za pizzu ne za obal ( jinec stale USA co se me tyce )
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    FESTER: v mexiku nebo odkud teď píšeš se za pizzu v krabici neplatí?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam