• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    FESTER
    FESTER --- ---
    PRAASHEK: koza nebo ovce koho to sere ? nerozlisujem... muslim omrda oboje !
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    američanové to taky dost blbě rozlišují, stejně jako krysa vs potkan je rat a vlastně nevíš, co sis přinesl v rukávu
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SKRU: OK, omlouvám se za mystifikaci. Coby městské dítě prostě nepoznám zajíce od králíka. A tak nějak jsem to odvozovala od toho, že máme velikonočního zajíčka (Easter bunny) :)
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    zebra žebrá žebra
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    TAPINA: panda zkřížená s králíkem! to je určitě z austrálie budoucnosti, snad se jim tam daří
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    já si taky dycky myslel, že jsou to žebra a pořád čekám, až se z nich vytvoří ženy
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    FESTER: kdepak, skunk je zelenej, to uz jsem hulil
    FESTER
    FESTER --- ---
    SLEEPLESS8: ses si jistej ze zebra ? ja bych spise tipoval na skunk
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    TAPINA: Ja si celou dobu myslel ze je to zebra. Nekde jsem cetl ze je taky cernobila..
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    Mně asi pořád ještě stojí mozek v té chvíli, kdy někdo uvidí bíločerné zvíře s dlouhýma ušima a napadne ho "panda". Dřív se říkalo, že městské děti si budou myslet, že krávy jsou fialové - jako vtip. A ono už je to tady. Zajíc je taky dobrej.
    SKRU
    SKRU --- ---
    TARMAQ: kralik (bunny), zajic je hare.
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    SIRIEN: knedliku 6
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    ATUARFIK: Přesně tak. Ve velké většině měst a v dálkáčích myslím celostátně jezdí děti do 6 let zdarma.
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    ATUARFIK: aha, jasně, dobrý :D díky :)
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    SIRIEN: Cena jízdného.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    TARMAQ: Buni je králík
    ROMANET
    ROMANET --- ---
    GARBAGE: tady se ukazuje , že jak se ženám zamlzi myšlení, když muž zmini, že má miliony.
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    ALCATOR: Díky, asi po pěti minutách přemýšlení nad tím co jsi napsal, mi to nakonec docvaklo :)
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    GARBAGE: Ona to nejspíš pochopila jako "něco mezi 100.000.000 a 120.000.000" on o myslel jako "něco mezi 100 (rovných) a 120.000.000". Kamž číšlo 126 padá.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam