• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    PRAASHEK: tak to mi musis vysvetlit
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    tady už se vážně prakticky nedá na nic zdeptat...
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    PRAASHEK: Wikipedie je kolektivni fanfiction, brat ji jako autoritativni je holt na vlastni riziko. (Dale viz zdejsi zahlavi.)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    simvás, může mi někdo vysvětli tuhle divnou legraci? respektive proč to tolik lidí bere vážně?
    Death of Adolf Hitler - Wikipedia, the free encyclopedia
    https://en.wikipedia.org/wiki/Death_of_Adolf_Hitler
    přitom každý veselý návštěník argentiny nebo brazílie se notně nasměje při čtení této divné brožury
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    FIONOR: a co je funkce auditka?

    Můžeš sem přijít (můžeš), odkázat/napsat vtip, který nechápeš (můžeš) a počkat na jeho vysvětlení (v přehledu diskusí se Ti zobrazí, že Ti někdo odpověděl, po otevření Ti klik na "X odpovědí" zobrazí přímo ty odpovědi).

    Tzn. funkce klubu zůstává naprosto nedotčená a bezproblémová. Že tu je gaychat - ano, je. Čas od času se tu na chvíli vždycky nějaká buzna (obvykle PRAASHEK) objeví i ve společnosti (ta je rozličná) a chvíli tu maj orgie. Pak je to zase přejde. Doteď se s tím nic nedělalo a klub to pokaždé přežil a jeho funkci to nikdy nenarušilo.
    MOTASH
    MOTASH --- ---
    žádám admina, aby smazal všechny požadavky na admina, nemůžu se na nic zeptat
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    FIONOR: Prosim o vysvetleni, kde je v tomto postu vtip?
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    SIRIEN: syn
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    a jako pikantnost si dovolím podotknout, že pan bush nyní se snažící má velmi hezké křestní jméno
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    FEKALNIK, PRAASHEK, FEKALNIK: A kčertu táhněte oba!
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    RENDORF: V roce 1993 se souboje o Bílý dům účastnili mimo jiné Bush (Sr.) a Clinton, v kinech měla největší tržby premiéra Jurského Parku a další na řadě šel do kin Terminátor.

    Letos (2015, o hezkých 22 let později) se do souboje o Bílý dům (příští rok) přihlásili mimo jiné Bush (tuším že vnuk seniora? Synovec?), Clinton (manželka), v kinech má super tržby Jurský park (čtyřka) a blíží se premiéra Terminátora (pětky).

    Hezká shoda náhod, Americká lokalizace
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    PRAASHEK: ale jenom o se kundu
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    FEKALNIK: no a pak tu nemá být gaychat, když mě fekálník předběhne
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    RENDORF: všechny jmenované události se děly v devadesátých letech a nyní taktéž
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    RENDORF: presne tohle se uz udalo leta pane devatenactisteho devadesateho tretiho
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    Proč by se na nic nedalo zeptat? Se člověk normálně zeptá a dostane odpověď kterou má adresovanou vlastním aktivním nickem.


    PRAASHEK: chovej se slušně, nebo si budeš muset dát RO, já kvůli Tobě do toho pitomýho nastavení lézt nebudu a HASH očividně taky ne.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    tak můžeš zatím splnit aspoň část toho přání a dát RO třeba festerovi a aditu a můžou se pak vzájemně ptát na vysvětlení vtipu v poště a já se polepším a budu si dávat pozor, aby to tu byl jenom heterochat
    HASH
    HASH --- ---
    Prasku jestli si tu diskuzi už konečně nevezmeš, dostaneš RO. Kdo má furt číst ten gaychat v poště viz příloha.

    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    ALCATOR: Resp. do 6 let deti neplati vubec.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam