• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    MAR_TINA: no jo, přečtu to úplně normální rychlostí... jestli si to zapamatuju, to záleží jestli je to zajímavej text, nějaká meteorologická předpověď mi v hlavě víc jak pár vteřin neutkví....

    no jo, tak jsem holt blbec, když mi comic sans nepřipadá nijak strašnej, sorry
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    Comic Sans Criminal - There's help available for people like you!
    http://www.comicsanscriminal.com/
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    WRYKOLAKAS: přelítneš tohle MAR_TINA: očima, pochopíš to a zapamatuješ si to? (Běžná rychlost čtení je 60-120 normostran za hodinu, ne jeden komiks týdně.)
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    MAR_TINA: muj pátej příspěvek už bude považován za trollení, ale fakt nevidim problém, nezáleží na fontu, důležitej je obsah textu
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    WRYKOLAKAS: Knihy běžně vychází s čárkami a háčky ;)
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    PISKVOR: podle mě lépe čitelnej než normální font bez háčků a čárek....
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    WRYKOLAKAS:
    Stáhni si někde kus běžného románu obsahujícího delší souvětí a potřebujícího soustředění na text, třeba Annu Kareninu nebo Egypťana Sinuheta. Převeď to do comic sans a zkus číst.

    COOLER
    COOLER --- ---
    pánové, podívejte se na ikonku WRYKOLAKASE, ať mu budete odpovídat, co chcete, bude se furt ptát jako malé děcko a nakonec vás stejně zabije
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    WRYKOLAKAS: Vicemene vsechno: je to spatne citelnej font, urcenej na komiksovy bubliny. A krome toho je hnusnej.
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    MAR_TINA: proč ne?
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    SCHWAB: jo, je tam pokaždý jiná otázka....
    já se ptam co je tak strašnýho na comic sans, že si z toho furt lidi dělaj prdel
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    WRYKOLAKAS: nedá se s ním přečíst víc než 5 řádků v kuse
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    WRYKOLAKAS: klikni na ten odkaz
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    [ EJDM @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]

    co je tak hroznýho na comic sans?
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    SOLNAKAR: ATJV. (Okouní zkratka pro a to je vtipné). Děkovala.
    SOLNAKAR
    SOLNAKAR --- ---
    SHEALA: Takhle nad sebou to skoro vypadá, jako by ten SA princ měl na sobě štrykované bermudy (a taky 4 ruce), haha...
    Druhá možnost je, že si někdo myslí že tím charitativním počinem bude nákup háčkovaných bermud pro hipstery. Opět, haha...
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    SALVATOR: spiš je každej najednou děsnej spojenec s teplýma. A přijdi do diskuse smečky liberálů, a nejdou od sebe ty xichty poznat, páč je každej duhovej, teda kromě toho, že tam čumíš jak jedinej neduhovej.
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    SUCZKER: Červený trpaslík.
    Lister: Mohla říct "ano". Už se staly divnější věci.
    Rimmer: Napadají mě jenom dvě: samovznícení starosty Varšavy v roce 1546 a ve 12. století incident v Burgundsku, kdy pršeli sledi.
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    Tady probehla poznamka
    [ DUCK @ Čechy kuriozní - choďme a foťme ]

    "k samovzniceni taky dochazi, svoje o tom vi starosta Varsavy".

    Co mi uniklo ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam