• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    PYROMANEK
    PYROMANEK --- ---
    LOJZEE: navic ty buzny to smazali, hodinky si tam taky rad schovavam a krom toho i jine cenne predmety, stejne jako otec e jeho otec predtim
    PYROMANEK
    PYROMANEK --- ---
    LOJZEE: hm a uvidim ho teda pod perinou, pokud mam prolaps... diky :D
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    PYROMANEK: v zajateckych taborech si vezni schovavali cennosti do konecniku, aby je u nich nenasli strazni a nezabavili jim je {viz pulp fiction}
    PYROMANEK
    PYROMANEK --- ---
    [ SAB23 @ Pouze HNUSNÉ (nechutné) a SPROSTÉ vtipy...! ]

    nechapu, ale nestydim se jako ostatni zeptat ! co mi unika, kdyz by to treba byl rumburak
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    TOMBRIDER: Budu muset prolistovat štosy starejch AUTOCARů na hajzlu, ale pokusim se.
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    BURKHAR: máš na tohle tvrzeni nějaký adekvátní odkaz? Mne by to opravdu zajímalo. Co vim ja tak vede Audi a Bmw..
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    PRAASHEK: pro mě to jsou úplně jiný vtipy. Ta krátká verze je takovej ala depression comic week. V té delší je zase naopak akcentovanej ten twist s happy endem.
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Nj, jako obvykle jsem si překombinoval obviousník. Díky.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    BLOODRAT:
    MAKROUSEK: případné zneftipnění, každej slepej má vychytávky a triky, jak se podobným úrazům vyhnout.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    BLOODRAT: Omylem so misto telefonu da k uchu horkou zehlicku.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    PRAASHEK: Pravděpodobně někdo z Okouna. Poslední, první a text zbytečné.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    já hlavně nechápu, proč existuje ta druhá verze :) když ta delší a ukecaná je voukej
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    PRAASHEK: Danke. </gaychat>
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    PATISLAV: Ja jsem spatne chapajici a tobe dekuju za spaseni. ;-)

    PRAASHEK: Ehm, tohle uz je bez pardonu. Takhle by ze me nemusel byt "spatne ch..."!
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    (asi directors cut, nicméně le google fu)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ale jinak teda i takhle je to možné


    http://i.imgur.com/TUxQ5d4.png
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    Vtip je v dvojsmyslu toho "separation". Na tom obalu je napsáno něco jako "sediment není na závadu", zatímco on tam vzhledem k aktuálním událostem v životě čte "lidi se holt rozcházejí".
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    BLACKHEAD: posledni obrazek, temer breci.
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    OTAVA: Jako jo. Ale furt mi nejak unika jak pozorovatel vtipu dojde k tomu, ze se to toho chlapa musi nutne tykat... Ale mozna jsem jen spatne chapajici jedinec... :-(
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    podle mě je ten člověk moc konzervativní
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam