• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    PATISLAV: post je z 4chanu, 4chan = oldfags, 9gag jen krade z jinech imageboardů/čehokoliv a pak to prezentuje za svoje, lidi co koukaj na 9gag a líbí se jim to jsou newfags. Oldfag kouknul na 9gag a dostal cancer jak píše Sleepless takyˇˇ
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ZORBEN: sounds like - vydává zvuk jako, nebo zní jako. a "parrot" zní jako "carrot".
    Něco jako "je to hnědý a skáče to na laně".
    JORIM
    JORIM --- ---
    ZIDANE: Aha, jasně, tak to je potom matoucí první věta. Ale jasně, už je to pochopitelné.
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    JORIM: Já tam překlep nevidím - viz
    ATUARFIK a aby to bylo zcela jasné - manžel mluvil přímo s tím chlápkem, proto "před testem MĚ vykouřila" ;-)

    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    MOTASH:
    Chlápek, co testoval mou ženu na detektoru lži mi řekl, že zjistil, že mi byla nevěrná.
    Zeptal jsem se: "Jak spolehlivé jsou ty výsledky?"
    "Hodně. Ještě před testem mě vykouřila," odpověděl.
    JORIM
    JORIM --- ---
    ZIDANE: V mém případě byl důvod nepochopení vtipu spíše v tom překlepu...
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    ATUARFIK: Test klidně mohl proběhnout. Výsledek - ženská je nevěrná - byl nicméně jasný už před testem.

    Jen je asi třeba ujasnit, že někteří lidé holt za nevěru považují jen sex, zatímco jiní i třeba právě "vykouření" a v tom může být důvod nepochopení vtipu.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    MOTASH: Byla mluvčímu nevěrná s tím chlápkem, co ji měl testovat na detektoru lži. Test možná ani vůbec neproběhl, výsledky = to, co se stalo před testem (viz poslední věta).
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    MOTASH: Imho překlep a má tam být "mu".
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    ADITU: Něco ve stylu "poslal jsem vám postel" :)
    TAP
    TAP --- ---
    ADITU: je mi nějak horko, jasně, díky
    ADITU
    ADITU --- ---
    TAP: 1. slovní hříčka využívající podobné výslovnosti "think" a sink"
    2. narážka na Titanic, který byl v době svého vzniku nazýván přízvisky jako nepotopitelný (a potopil ho ledovec)
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    BARNEY__STINSON: otázka č.1 je smerovana na psa
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    na me nic nevypadlo, me pocitac drzi pohromade
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    JVMLOK: zajímavé, na mě vypadne škola online :D
    MAGE
    MAGE --- ---
    GLADILAF: ne tvl je to asi jejich společnej syn
    MAGE
    MAGE --- ---
    GLADILAF: JCVD + Atkinson = jejich morph ve vlaku
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam