• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    MORIARTY
    MORIARTY --- ---
    FANFAN: Asi něco jako "Pro tebe je to jenom auto, pro mě životní styl".
    FANFAN
    FANFAN --- ---
    [ PAJAOVA @ Dementní kérky - Sou tak pitomý až sou uplně dobrý ]
    Co tím chtěl básník říct? Něco, že auto je jeho styl, ale co je ten začátek?
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    00KUBAT: blbost, slunéčka mandelinky zabijí.
    00KUBAT
    00KUBAT --- ---
    COOLER: to není slunéčko, ale mladá mandelinka...
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    nekoho sezral lev? nebo co mi unika? dik ;)

    USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE
    [ PIKO23 @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    COOLER
    COOLER --- ---
    THX_1138: no jo, ze slunéčka, které má každý rád, po uvěznění a navlečení do vězenského mundúru, udělali mandelinku bramborovou, který rozhodně každý rád nemá :)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    ZIDANE: že si tady svou chytrostí kompenzuješ nějakej komplex.
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    CEAR: To ano, ale třeba já to pobral rovnou - je to růžové, tím pádem to vepředu je bradavka a v tom je vtip, oko nepozná ňadro... by mě zajímalo, co by na to řekl přítel Freud ;-)
    CEAR
    CEAR --- ---
    WRYKOLAKAS: Ono je matoucí už jen to měřítko - pokud by slečna měla prso velikosti oka, tak by to byla buď chudinka, nebo solidní mutant....
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    aha, mě vůbec nenapadlo že to vlevo je koza.... já furt jestli to nemá něco společnýho s "pink eye"
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Aháá, já furt myslel, že to je taky oko, ale nějaký zarudlý.
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    WRYKOLAKAS: Očni bulva se ptá prsu, který mu připadá úplně stejný (až na barvy): "A ty jako vopravdu nic nevidíš??"
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    WRYKOLAKAS: to ruzove je mackaci balonek ve tvaru kozy. moc vtipne mi to neprijde ale budiz..
    DOKIS
    DOKIS --- ---
    MATHES: Srovnej:
    "Is it paramount?" - "Je to zasadni?"
    "Is it Paramount?" - "Je to Paramount?", kde Paramount je nazev filmoveho studia, ktere ma jako logo horu.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    RAINBOF: tak ze jsi to ty, tak ti budu verit.. anebo ne, posli radsi ty fotky, idealne s nahatyma kundama
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    RAINBOF: Teď nedávno nově, je z toho i video.
    VIDEO: Vandal poničil Landovo porsche. Objel ho kamenem a plivl na něj - iDNES.cz
    http://praha.idnes.cz/...auto-daniela-landy-d59-/praha-zpravy.aspx?c=A150807_135606_praha-zpravy_nub
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    nalubrikoval devatenact set dolaru. pak si je nastrkal do prdele. vsechno kvuli forku v ty posledni vete co rekne doktorovi
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    DOCKINEZ: "too grand" = necitit se dobre ale zni to stejne jako two grand, coz znamena 2k$
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam