• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    ADITU
    ADITU --- ---
    SHEALA: Wii U výslovnostně podobné jako wee (malý, titěrný - používané často Skoty) a ewe (ovce).
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    OTAVA: F***!
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    THRAWN: Musis videt film Kingsman / Tajna sluzba. Tam superpadouch (Samulel L. Jackson) da vsem lidem simku zadarmo a nsledne v nich pres mobilni telefon s tou simkou vyvola zachvat vrazedneho silenstvi.
    SKRU
    SKRU --- ---
    LOJZEE: ale on to neukrad, on to hned vratil, akorat jinam, prastrejda to potvrdi, chapete to sefe?:))))
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    ATUARFIK: ah. diky za prozreni ;)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    SHEALA: ale prd. Dokazes i predstavit roztrzitejsi potvoru nez octomilku s sas?
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    MALARKI: posledni dobou se rozmohlo na fb video, kde se tenhle kuchtik zpovidal zdenkovi z kradeze a diky svemu osobitemu stylu se stal ze dne na den nejpopularnejsim kucharem. nemuzu najit original. v originale se z toho snazi vylhat a rika neco jako oni mi pak volali, ze jsem to dal do jinyho hrcniku. proste uplny nesmysly.
    https://www.youtube.com/watch?v=xkScPQjWho8
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    MALARKI: Ve ctvrtek se divej na Ano sefe, uvidis kuchtika v jeho zivotni roli.
    MALARKI
    MALARKI --- ---
    hrníčková kuchařka a na ní připhotoshopovanej nějakej kuchtík a něco zlatýho. uniká mi něco?
    [ PEPSSI @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    MCKIDNEY: SHEALA: Díky za odpovědi. Pátrala jsem tam po nějaké vtipnosti navíc v tom, jak to nedává smysl - docházím tedy k názoru, že jde o vtip na úrovni třetí třídy ještě znevtipněný tím, že ten člověk prostě neumí anglicky.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    ATUARFIK: Tak je to vtip ve stylu: Kdo spotřebuje nejvíc bot? ..... Stonožka
    životní cyklus mušek je tak krátký, že se používá na testovaní genetických zásahů.

    Zda jsi zapletku viděl, nebo je to případ z nástěnky - to nechám na tobě.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    ATUARFIK: má to minus, mlok to asi přehnal s deepweedem.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    Mám podezření, že chyba nebude tak úplně na mém přijímači, ale jeden nikdy neví - [ JVMLOK @ Textove ftipy - taky ste na modemu a vecne se opakujici obrazky vam kazi pozitek? /zadna cestina ani slovencina/ ]
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MCKIDNEY: tak to pak jo. díky.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    RAINBOF: Viz JVMLOK
    Jinak první 2 dotazy naznačují, že v tomhle pořadí už na Hada nezbude místo.
    (Nicméně stonožka nikdy nebude mít přesně 100 nohou, ale je to vtip pro náctileté)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam