• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    AMAEBA: totéž jako ten mnich co medituje na vrcholu hory a přitom si myslí: "Žádné já neexistuje. Já jsem tak osvícený..."
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    odkazování na záhlaví začíná být ta nejstarší výmluva na světě
    CEAR
    CEAR --- ---
    AMAEBA: V pohodě, nezbývá, než odkázat na záhlaví ;o)
    AMAEBA
    AMAEBA --- ---
    CEAR: to mne napadlo, ale nepřišlo mi to vtipné
    CEAR
    CEAR --- ---
    AMAEBA: Jednoduše řečeno je Zen Budhismus zaměřením na sebe sama, meditaci, nalezení vnitřní harmonie a tak... Tedy totálně nesoutěživý přístup. Vtip od SMBC je postavený na paradoxu, kdy ten mnich se chlubí výhrou v soutěži v něčem, v čem se prostě soutěžit nedá. Něco jako by byla soutěž o nejskromnějšího člověka na Zemi....
    AMAEBA
    AMAEBA --- ---


    Nechapu,...
    FROSTACK
    FROSTACK --- ---
    COOLER: To je hlaska z Cerveneho trpaslika, kdy hologram Rimmer, popisuje jako "velke klani" nejakou hru s kostkami, kterou drive hral a pamatuje si co kdo hodil a Kocour mu na to opravne reaguje "Ten by mohl nudit za vlast"
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    podle mě hodil sedmičku a tudíž celou dobu podvádí. benzin mám, zápalky půjčí kolega ragnarok
    COOLER
    COOLER --- ---
    RAINBOF: Když hodil trojku a dvojku, padla mi šestka a trojka.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    GREATDRAKE: zatím dobrý hodil 3ku a 2ku...
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    SCHWAB: On právě získal ke svému BDP i SDP a docela hrozí, že nám začne vysvětlovat i to, jak to nandal svému učiteli na kadetce v Risku.
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    ZIDANE: dopice vypni se uz :-D
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    ALCATOR: Bereme-li x jako "krát", tedy dvacet. A kolik blbů hádajících se, že nula, už jsem potkal, to ani nepočítám.

    Ono by to bylo stejně výživné i v případě

    10 plus 10 plus 10 krát nula, co si budem povídat. I vlastnímu otci jsem musel vysvětlovat, co je to "přednost početních úkonů" nebo jak se tomu přesně nadává. Ještě se chtěl hádat, ach jo.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SLEEPLESS8: china třebas. nebo japan
    WACLOSH
    WACLOSH --- ---
    ALCATOR: China
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    BINARY_PARANOIC: hele, kecy o tom, ze mame jit do jinych diskuzi si nech do nejakyho jinyho klubiku, jo?
    DO_IT
    DO_IT --- ---
    nula od nuly pojde
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ALCATOR: nula s dvaceti procenty je pořád nula
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    COOLER: Divil by ses, jak populární byla odpověď 0. Dali jsme to tady na Nyxu jako anketu na home, a "0" měla asi 20%...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam