• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    FINSON: a vidíš - teď se na ně ptají pořád a na ty kedlubnáře chudáky všichni serou
    FINSON
    FINSON --- ---
    JOSE_MAT: To jsem čekal. To je jak s tím vtipem za války:
    Hitler: "Zlikvidujeme šest miliónů Židů, milión Cikánů a dva pěstitele kedluben."
    Goebbels: "Dva pěstitele kedluben?"
    Hitler: "Přesně to jsem čekal, na Židy ani Cikány se nikdo ptát nebude."
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    FINSON: za totáče ... to je lolek ...
    FINSON
    FINSON --- ---
    VICTOIRE, ATUARFIK: Jo tak až teď mi ten vtip začal dávat smysl. Díky!

    To je stejný jako s tím vtipem za totáče:
    Říká jeden dělník druhému: "A tenhle znáš? - Proč má každej správnej soudruh na hajzlu vodováhu?" - "No to nevím." - "Aby nesral na stranu! Dobrý co?" - "Jo, ten je super, hehe!"
    Druhý dělník přijde domů a říká manželce: "Maruš, Laďa mi dnes řekl skvělej fór: Víš, proč má každej správnej soudruh na hajzlu vodováhu?" - "No to nevím." - "Aby nesral nakřivo! To je lolek, co?"
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    VICTOIRE: Někdo asi uvažoval, aha, "assume" = "domnívat se, domýšlet si", "assumption" = "domýšlivost". Ale buďme rádi, mohlo tam být taky nanebevzetí.

    I'm a teacher but I always wear a stethoscope. That way, in a medical emergency I can teach people a valuable lesson about assumptions.
    VICTOIRE
    VICTOIRE --- ---
    LODBROG:
    SIRIEN:
    chápu to stejně, jako SLEEPLESS8, jenom je tam asi chyba v překladu a místo domýšlivosti by tam mělo být "domýšlení si" ve smyslu jumping to conclusions
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    SIRIEN: ne zcela.. lidi jsou domyslivi, mysli si ze kdyz ma stetoskop tak je doktor.. ale neni..
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    LODBROG: stetoskop - typický atribut doktora. Nosí stetoskop - lidi si myslí, že je doktor. Doktor má vysoký sociální statut, lidé je berou za autoritu a myslí si, že mají spoustu peněz a tak. Něco se stane (nehoda, infarkt). Lidi po něm budou chtít, aby pomohl (má stetoskop, je doktor, může pomoct). On nepomůže, protože se s tim stetoskopem jen předvádí aby si o něm lidi mysleli, že je doktor, ale pomoct neumí. Lidé zjistí, že je jen domýšlivý. Osoba které je potřeba pomoct pomoc nedostane nebo jí dostane pozdě, možná kvůli tomu zemře. Lidé dostanou lekci o domýšlivosti (jeho domýšlivosti hraní na doktora). On je ale spokojen, protože je ve skutečnosti učitel a tímto ty lidi něco naučil (o domýšlivosti)
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    ZIDANE: pominu-li, že ten vtip není moc vtipný tak nebo tak, řekl bych, že jsi se poněkud přepočítal v překombinovanosti. (Nebo to napsané nefunguje tak, jako když Ti to bylo řečené)
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    DOKIS: Přesně tak. Cholera tam je jen proto, aby to nebylo prvoplánové ;-)
    DOKIS
    DOKIS --- ---
    TOMMY69: Ja bych skoro rekl, ze ta nemoc nemela byt cholera, ale neco mene politicky korektniho, treba mor.
    MATHES
    MATHES --- ---
    HWLLFFRDD: pyco je faktorial? ja mel za to, ze se jedna o ostravskou konstatu
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    PRAASHEK: To je tzv. ostravský faktoriál, kde máš místo každého !!! číst PYČO
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    FIONOR: to je reakce na predesly vtip, kde TREGO mel popletene osoby.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    přitom stačí vykřičník násobit třemi a máme tu Ostravu
    HARALD
    HARALD --- ---
    ZORBEN: Za 5! chybí tečka. Typografičtí nacisté vědí, že ten vtip je úplně špatně.
    ZORBEN
    ZORBEN --- ---
    NIZBORSKY: diky, toho vykricniku jsem si nevsiml, nedoslo mi ze v tom je ten vtip :)
    NIZBORSKY
    NIZBORSKY --- ---
    ZORBEN: 5!=5x4x3x2=120
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam