• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    RIVEEK: všechno je rakovinotvorné jako plutonium, záleží jen, jak daleko od sebe to plutonium položíš, že jo...
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    FEKALNIK: dneska vyšlo v tisku, že světová zdravotnická organizace uznala párky, salámy, šunku, slaninu atd za prokázané karciogeny : v Metru je dokonce titulek "Salám jako plutonium" ! !

    ...ale když budeš jíst jen čočku a rýži, nebudeš mít zas tak dobrou náladu jako po kusu slaniny, pěkně vypečený do křupava, ještě horký rovnou z pánvičky... Hmmm.... jen na to pomyslím, už se přiblble a zamilovaně usmívám :-)
    a bez masa to mám stejně jako SLEEPLESS8 níže
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    FEKALNIK: jak nemam maso, mam deprese, citim uzkost a chut nekoho nakopnout
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    OTAVA: je to mem



    ale porad to nevysvetluje proc odpovedel co odpovedel
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    SLEEPLESS8: jeho odpoved je hlaska kterou rika Forrest i ve filmu. Asi nejaky metahumor.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    OTAVA: No Forresta jsem poznal taky, tak se asi odkazu na nastenku a du si stezovat tam kde jsem to nasel..
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    SLEEPLESS8: Na poslednim policku je Forrest Gump. Vtipny mi to taky moc neprijde.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    ???
    YOT
    YOT --- ---
    [ ZUZKAOU @ Čechy kuriozní - choďme a foťme ]
    Nějak mi to hlava nebere... Přehlídl jsem něco v kulturních rubrikách nebo v AHA?
    Osobně bych řekl, že je větší hřích a zrada když se v Rudolfinu hraje cimbálovka, než když se hraje cimbálovka v Rudolfinu...
    Nebo to vůbec nemá bejt ftipný?
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    MATHES: Bar Bé je naproti baru Á. A když vyslovíš název toho místa, zní to skoro jako jméno nějaký kozatý blondýny.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Barbie = Bar B
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    ZIDANE: dite je vezeno mluvicim delfinem se slibem cesty kolem sveta... ta se ale trochu protahne. Z ditete je smutný starec jelikoz si vzal maly batůžek do ktereho se vešla jen mala svačina. Ale zas se mu protahli rukavy což neni vlastně k zahození...
    YOT
    YOT --- ---
    PISKVOR:
    S čerty nejsou žerty, přece:)
    Tatínek vám vyhlásí válku
    https://www.youtube.com/watch?v=ilfgwD_dMKg

    ASNEK
    ASNEK --- ---
    TURNPIKE: hmm nevim jestli badass skor jenom dumbass ktery dodatecne zjistil ze to neni az takova hruza jak vsichni tvrdi :)

    SIRIEN: nic extra jenom ti po cesneku kazda bublinka mineralky zatanci na jazyku odzemek... pripadne jak bylo psane nize zubni pasta znici chut kazdeho jidla ktere budes jist do cca pulhodnky od cisteni. jinak jako pit na to jakykoliv dzus je jenom o tom ze bude chutit jinak nez si zvyknuty, pro nekoho mozna az na bliti jinak...
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    WRYKOLAKAS: Matěje Stropnického, náměstka pražské primátorky, odvolala dnes ve dvě ráno Rada HMP. Jeho otec je ministr obrany. Jo a tenhle obrázek je odkaz na nějakou pohádku, kde korunní princ utrpí jakousi straaaašnou nespravedlnost a reaguje právě touto výhrůžkou.
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    [ XSCARP @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]

    Pro nás kdo zprávy nesledujem, o co že tu jde?
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    FIONOR: ASNEK: a pro nás, co nejsme masochisti - co se stane?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam