• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    MOTASH: nápověda

    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    je to debilni xta variace na ten samej vtip, kde se jen meni obsah bublin. worthless
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    SCHWAB: okay.jpg
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    FEKALNIK: cetls ten odkaz?
    TAARA
    TAARA --- ---
    FIONOR: aha diky :D
    FESTER
    FESTER --- ---
    TAARA: WD40 ?
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    KYRBI: už jsem to tam opravil.
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    VIXLE: banán je zastydlými puberťáky považován za ideální dívčí masturbační pomůcku. Slogan "Když začne noc, zábava začíná" u regálu s banány je velmi dvojsmyslný. (zjevně šlo o plošnou halloweenskou výzdobu, ale tady to dostalo extra šťávu).
    TAP
    TAP --- ---
    BLOODRAT: aha! já si řikal, kde se tam ksakru vzal ten úžasně nemotornej a nefunční buildup "pointy"
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    KYRBI: Nz. Ona už nebyla nijak vtipná ani ta původní "mimibazar historka", která onehdy oběhla internet a někdo jí fakt zle přimrzačil do téhle podoby ve které téměř jasné o co jde ani těm co jí znají.

    Stejně by mne zajímala cesta, jak se původně celkem košatý vtip dostane do verze ohlodané na kost téměř bez pointy. To si to mezi sebou přeposílají sekretářky a ručně přepisují do emailů, protože neumí použít ctrl C+V?
    KYRBI
    KYRBI --- ---
    BLOODRAT: Díky, čekal jsem tam něco vtipného.
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    KYRBI: Chlastal vodu ze záchodu. Point beaten.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    FANFAN: hodne se ted hlavne na FB sdileji ruzne "citaty", ktere jsou vymyslene.

    Treba tenhle dneska CRo vyvratil:

    Tisíce Čechů sdílejí „Werichův“ výrok o islámu. V archivech ale není - iDNES.cz
    http://zpravy.idnes.cz/...erich-o-islamu-samkova-ovcacek-ffx-/domaci.aspx?c=A151104_143629_domaci_jw
    FANFAN
    FANFAN --- ---
    2MAN
    2MAN --- ---
    FANFAN: Podrbej kočku na břiše - jednou bude příst, podruhý se ti pokusí anihilovat prst. Riskni to ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam