• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    BURKHAR: mas pro svou ponekud extravagantni zadost i nejake oduvodneni?
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    BURKHAR:
    GILHAD:

    jdu si pro popcorn. A možná pochopím OOP víc než od Salwa (Burkhar ví kdo to je :) )
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    GILHAD: Jestli jsi něco podobného dnes napsal a odladil, tak se prosímtě okamžitě vyser na programování a jdi kopat výkopy.
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    SHEALA: Takze jsi na tom jako ten student.

    Ale rekurzivni fukce vola sama sebe, coz u konstruktoru, ktery vytvari objekt, neni moc rozumny pristup, protoze tim muze vzniknout docela podivny spletenec.

    Na druhou stranu si nejak nejsem jist, zda je to takovy nesmysl, kdyz bych mel objekt, ktery muze byt clenem stromu a s vhodnymi patametry pri iniciaci by udelal i cely svuj podstrom, tak by vlastne ten konstruktor oklikou volal i sam sebe (akorat od jine instance). Takze jde asi o slovickareni, ale ja zrovna dnes neco podobneho napsal a odladil.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    MOTASH: pokud by Ti tohle nestačilo, najdi si "invisible dick meme"
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    NELLAS:
    MAEQ:
    J4C0B1M:
    NELLAS:

    diky moc... ja jen jestli jsem neprehledl nejaky skryty vyznam... zbytek necham na hlavicce tohoto klubu.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    4+4=8=Hitler
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    SLEEPLESS8: Je to narážka na to, že popeláři sem tam vrátí vysypanou popelnici na druhou stranu ulice než kam patří. Tomuhle sousedovi se to asi stávalo dost často.
    (Imo nejjednodušší teorie, ale jsem zvědavý co Nyx vygeneruje za konspirace stran čísel a židozednářů).
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    pls? je to jen o tom, ze to popelari pletou, nebo v tom nekdo vidite neco dalsiho?

    I asked my next door neighbour why he had number thirty four painted on his bin when he lived at number eight,

    "It's so the binmen will leave it near my house after they have emptied it, " he replied.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MAEQ: Ano, to tam už je přímo napsané, to jsem už považovala za zbytečné opakovat..
    MAEQ
    MAEQ --- ---
    NELLAS: .. a je překvapený, jak rychle Santa dopis dostal a přání splnil
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    OLTSKUL: U nás posíláme dopis Ježíškovi, v Americe posílají Santovi. Syn si asi přál něco nepěkného pro své pakistánské spoluobčany.
    YOT
    YOT --- ---
    MAR_TINA: Nebo jen chtěj zapomenout na to, že taky chodili do náboženství...
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    MAR_TINA: chtěl jsem napsat že ta malá kurva saje s chutí knězovo bambéro, ale myslel jsem, že by to bylo přes čáru
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MOTASH: holčička kouří knězovi péro, to je celé. Jen se půlka nyxu bojí to popsat.
    FREELA
    FREELA --- ---
    Pokud neni ID MOTASH jeste plnolete, muzeme to vlastne vysvetlovat?
    NIZBORSKY
    NIZBORSKY --- ---
    MOTASH: Je to matouci, zkus si tam misto holcicky predstavit chlapecka.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam