• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    SHEALA: To je poloautomatizovaný spam - překlad přes Google Translate, obrázky postahovaný z webu; občas se trefí do veselé kombinace. Jednou mi to nabízelo "Tento realitního makléř vydělává 50 000 měsíce" - a pod tím obrázek Dejdara :D

    Jestli je na tom něco vtipnýho, tak viz kolegyně - "naučte sebe jázyk s Náš revoluční metodou"
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SHEALA: Já vidím "vtip" jen v tom, že inzerát nabízí rychlou výuku cizího jazyka a ten překlad ze slovenštiny do češtiny je přinejlepším velmi pochybný. Takže kdo ví, v jaké kvalitě se ten jazyk naučíš.
    TAP
    TAP --- ---
    TAMARIX: variace na meme confused travolta
    https://www.reddit.com/r/ConfusedTravolta/
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    Asi jsem natvrdlá - [ PERPLEX @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ] . Předem díky! :-)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    [ TSOH @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ] ta blondýna je nějaká politička?
    NIZBORSKY
    NIZBORSKY --- ---
    DELLAMORTE: Ma to ukazovat, ze DOTA2 je popularni v Rusku tolik, ze se uz male deti ve skole uci, ktere jsou vhodne a nevhodne predmety pro jednu z postav.
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    DOKIS: Díkes, PBS znám a mám rád, ale zrovna tady Dylen didn't ring a šel jsem se optat na to samé.
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    FINSON: Druha obvykla storka je, ze zase komplikovana predehra, ktera vede k vete plne skoro stejnych slov. V zaveru postavy opet atakuji autora.
    FINSON
    FINSON --- ---
    DOKIS: Aha, děkuji. Písničku jsem poznal, autora stripu taky, ale neznám Pearls Before Swine. Záhlaví jsem četl, vyprovodím se sám.
    DOKIS
    DOKIS --- ---
    FINSON: V Pearls before swine se obcas vyskytuje tento typ pribehu. Nejaka slozita a zjevne zbytecne prekombinovana historka, ktera vede k tomu, ze nekdo muze pronest tvrzeni, ktere zni jako cast textu nejake pisnicky. V tomto pripade "How many roast must a man wok, Downs. Before they call him a man" je "How many roads must a man walk down. Before you call him a man?" z Blowin' In The Wind od Boba Dylena.
    V poslednim okenku pak protagoniste stripu chystaji neco zleho autorovi (ten v ksiltovce), ale v tomto pripade to autor dotahl jeste dal, kdy i tam je odkaz a tu pisnicku: "The answer, my friend, is blowin' in the wind"
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    WRYKOLAKAS: Je mi právě divný, že by s ní přišel jen tak z čistýho nebe.
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    PISKVOR: asi že někdo udělal mem z jeho žádosti o nevytváření memů? nevim, odhaduju
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    Help me, Captain, you're my only hope: [ MAR3K1987 @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    PISKVOR: kdyby delali v Bozkove mesni rum, mozna bych zacal chodit i do kostela..
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    VON_GILOTINE: Mešní šampaňské? To není úplně blbej nápad :D
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ta narazka je spis na spojitost mezi svetem bohatych a opulentne zbohatlych a sampanskym. vlk nebyl z nejhubenejsich a naplnoval takovy ten stereotyp na zlate sediciho katolika. proto šáňo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam