• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    kdoví, jak to bylo v originále, tedy v jidiš
    SKRU
    SKRU --- ---
    aha...ja mel dojem, ze "dost" ma byt "akorat" a ono je to tam ve vyznamu "prilis". ta moje hlava..
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    MYSHAAK: to vis, ze hraje. je to evidentne zidovsky jmeno a imho je pointa vtipu zalozena I na vzity predstave, ze zidi si vsude na vsechno stezujou
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    TRISSIE:
    PATISLAV:
    Tak tohle jsem pochopil, jen jsem myslel, že tam hraje nějakou roli ten Abraham Korach. Díky!
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    MYSHAAK: boršč má být kyselý dost - bujon ani trochu (vývar zkysne, když se skladuje moc dlouho).
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    MYSHAAK: jakože mu u jednoho a toho samého jídla jednou přijde, že je to málo kyselé a podruhé zas, že je to až moc kyselé, v závislosti na tom, jak se to jídlo pojmenuje.
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    Na tohle asi nemám dostatečné vzdělání:

    -------------
    V ruské restauraci zavolal si Abraham Korach číšníka. "Číšníku, ten boršč není dost kyselý." "To, prosím, není boršč, to je bujon." "No, když je to bujon, tak je to kyselé dost."
    -------------
    KUBIIK
    KUBIIK --- ---
    ALCATOR: Růžičková kapusta
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    KALIBAN: lol, hustá asosiace, teď už to v tom vidim taky
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    ALCATOR: jo tak to je krasna ukazka toho, jak pro stromy nevidim les :) dekuji
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    KALIBAN: "Jak se dostat do pekla - kurz pro začátečníky"
    + fotka toho, jak vezmeš jeden za druhým Ferrero Rocher (či jak se to píše) a dovnitř zabalíš jakousi brukvovitou srajdu. Takže lidi natěšení rozbalí obal a uvidí zeleninu. Někteří i kousnou...
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    tusim ze tro bude neco s jezisem a betlemem... ale mozna sem total mimo...

    [ ASNEK @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    ALCATOR: zas je to pekne genderove vyvazena montaz.
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    OTAVA: všechny ty "ženy" jsou ve skutečnosti muži (nebo jeden muž několikrát). Viz vousy atd.

    Ne, vtipný to není, ale tak víš jak - lidi už šilhaj hlady z adventního půstu, tak se smějou kdejaké pičovině.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    OTAVA: ksicht toho chlapa je nafotokrámovaný na všechny ty děvy :) je vidět, kam čumíš
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    [ HARVIE @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]

    nechapu - jakoz e si za ne stoupnul nejakej chlap je vtipny nebo ty debilne prebarveny plavky ?
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    REFALLENONE: aha nojo, mě to Jaja Popou nedávalo žádný pragmatický význam. Vnímala jsem to jako náhodný shluk písmen, ne něco podle čeho se to dá dohledat. Dík :) Do mýho světa ještě nedorazili youtubeři, žiju ve světě, kde je mp3 novinka a všichni hrají vinyly na nichž je hudba z modular synthů :)
    RAGUN
    RAGUN --- ---
    NELLAS: dekuji:-)
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    SHEALA: je to prostě gifko, tradičně vykouslý z kontextu, tedy série parodií na filmové plakáty... viz heslo "Jaja Poupou" a "Poster Fever"
    Poster Fever - Chapter I
    https://www.youtube.com/watch?v=RUmVxHcvJ0g

    Normálně bych napsal UTFG, ale jen díky tvýmu dotazu mě napadlo se tím gifem nějak zabývat... a díky:)
    RAGUN
    RAGUN --- ---
    PISKVOR: aj, ja vedel, ze jsem to napsal spatne
    //ted jsem chvilku nechapal, co mi pises:-)
    to melo byt jen doplneni SLEEPLESS8:
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam