• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    RENDORF
    RENDORF --- ---
    [ GOZER1 @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ] ?
    Pointu bych nejspíš čekal v tom zvuku, který to udělá, ale že by to bylo tak super, aby to mělo +106 ???
    A ještě mě zaráží, že to je odpověď na [ AMENARA777 @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ] (tam pointu chápu, ale nevím, jakou s tím má ten horní vtip souvislost).
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    SHEALA: bydlim v Brně a mám to tady rád, jen ta paluša je divná.. ale nesnášet mě klidne můžeš ;)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    SLEEPLESS8: nevím jak si to myslel, ale určitě nějak urážlivě vůči Brnu, takže tě budu pro jistotu nesnášet :)
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    SIRIEN: tim bych se moc nechlubil..
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    SHEALA: to je brnolegend (jako urbanlegend, ale chápeš...), normálně sem tam byl na rande bez rezervačky a cajk.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    GILHAD: případně bar který neexistuje, kde se musíte rezervovat tak měsíc dopředu.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    HARVIE: tim hůř, doufám, že se Ti to u holek nestává moc často. A jinak věnuj pozornost záhlaví, nepsal sem ho velkejma červenejma písmenama pro nic za nic.

    SKRU: ne, OTAVA tu žádná admin práva nemá. Zato díky naprosto absurdním důvodům, já a PRAASHEK je máme a nezdá se, že by HASH toužil nějak moc dozírat na to, co s nima děláme. Pokud Tě tato skutečnost neděsí, tak by nejspíš měla, protože sice nejspíš nedostaneš RO (pokud PRAASHEK nedostane nějakou Auschwitz náladu), zato Ti může být s klidem řečeno, ať si ty blbý kecy kurva necháš pro sebe.

    Když jsem u toho: ty blbý kecy si laskavě kurva nech pro sebe nebo se s nima třeba odlifruj do Ústavu, každopádně si HARALDovu připomínku vem k srdci.
    YOT
    YOT --- ---
    Dneska je to aspoň pořádnej gejčet...
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    OTAVA: nic moc srandovního na tom neni, je to meme, více tady http://knowyourmeme.com/memes/neil-degrasse-tyson-reaction
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    SKRU
    SKRU --- ---
    OTAVA: prestan tu laskave mentorovat, pokud spravne vidim, zadny admin prava tady nemas a nebejt tvy priblbly reakce v kursive, ani bych sem dal uz nic nepsal. mene je nekdy vice:P
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    SKRU: Pitvani vtipu do morku kosti se vtip vtipnejsi bohuzel nestava. Vetsina vtipu obsahuje nekolik nelogicnosti, jinak by asi nebyly vtipne ani pred pitvou.
    PYROMANEK
    PYROMANEK --- ---
    a kdyz teda dojde k ty rezervaci, je k ty pizze krabice zdarma? nebo to je v cene te pizzy?
    SKRU
    SKRU --- ---
    OTAVA: ja si nestezuju, jen konstatuju zjevny fakt, ktery zde bohuzel jeste nezaznel
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    SKRU: Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    SKRU
    SKRU --- ---
    rezervace v baru je kravina
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    HARVIE: je to cely o tom, ze ty holce vubec zavolas, coz je fail protoze ji samozrejme volat nechces kdyz uz jsi se s ni vyspal, bonus je ten, ze na tebe ziskava kontakt... coz muze byt v podobne situaci nekdy dost smrtici .. me to vtipny celkem prislo
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    MOTASH: :D zapomnel jsi ji navlhčit... to je to nejdulezitejsi...
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    GARBAGE: Zavoláš holce (v domnění, že voláš do hospody) "chtěl bych rezervaci pro šest na sobotu od osmi" - holka to zřejmě pochopí jako že ji máš za extrakurvu, kterou si musíš rezervovat, jakej má provoz.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam