• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SCHWAB: jj, to je ten, co má barevnou excelovou tabulku se jmény ajdís a počítá jim, za kolik to bude tentokrát
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    SLEEPLESS8: tohle je vector? .)
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    FIONOR: Ach, díky, jsem ještě rozespalej asi. Nerd fail.
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    [ LEVOS_BOB @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    Co je to tady mimo to že to dítě je jasnej off-brand, což ostatně signalizuje i to dvouproužkové adidas triko?
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    PRAASHEK: musis byt chytry a komenty/dotazy psat do obrazku, to pak neni OT, at uz si vector pod topikem ustavu predstavuje cokoliv..
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    PRAASHEK: tak anarchista, jo? Anarchista, to je vlastně komunista... Dávej bacha, Stierlitzi, s podobnými poznámkami budeš odhalení tak blízko, jak nikdy předtím.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    yep, not even funny
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    taky mi to trvalo a myslim ze vtip dle postera z brna ma bejt v tom ze je to coca cola a nekdo jim tam dal fotku kofoly
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    zeptal bych se v ústavu, ale mám tam ro protože jsem strašnej anarchista
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    tohle zas nechápu já. jakože tam někdo pastl kofolu místo kokakoly?
    [ XMEDA @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    PECA
    PECA --- ---
    OTAVA: Tak víš jak, ještě někdo chtěl kafe a přeci nebude vařit ostatním ze svýho, že.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    PRAASHEK: spis ze si ten debil zablokoval celou ctyrku tim debilnim kufrem. asi to bude zajimavej karakter.
    PECA
    PECA --- ---
    RENDORF: Tak asi ta rychlovarná konvice. Pochybuju, že ta zásuvka je tam kvůli samoobsluze toho typu turistů :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    RENDORF: vaří si ve vlaku ve své varné konvici. hahaha
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SLEEPLESS8: ale třeba se mezitím změnila podstata celého humoru. a původně tam bylo 2015
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    TYLACIN: uz se na to ptal HAWLIS, mrkni na odpovedi..
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    TYLACIN: Moderní telefony jsou tak často na nabíječce, že už jsou to vlastně zase prakticky pevné linky.
    TYLACIN
    TYLACIN --- ---
    co znamena toto?
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    da se to rict i cesky "je pomalej"

    vole .. "vykreslovaci algoritmus" prej
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam