• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    SCHWAB: Vsichni jsou ve virtualni realite a pouze majitel facebooku jde kolem nich nepripojeny s usmevem na rtech ?
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    CORDESCU
    CORDESCU --- ---
    SLEEPLESS8: nemySSlím si
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    PRAASHEK: shodou okolností má schutzstaffel taky zkratku SS. Náhoda?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ALCATOR: a shodou okolností se ta firma jmenuje schutzstaffel. náhoda? nemyslím si
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    FEKALNIK: Já dělám v Německé firmě, a aktuálně máme v organizační struktuře 4 různé části (200+ zaměstnanců každá), které mají zkratku obsahující "SS" těsně po sobě. Holt síla zvyku...
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    FATBOZZ: vidim die 3. staffel a ctu Die drittes reich schutzstaffel
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    NATYNKA: Je to takova serie se skodolibou matkou
    Vorsicht scharf - Knallerfrauen mit Martina Hill | Die 3. Staffel
    https://www.youtube.com/watch?v=z-KzGKoLHXk
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    SAMMAEL: myslim ze jo.. a taky zpiva ukolebavku od prodidzi
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    NATYNKA: Není to ta samá ženská, co otře dítěti slzy rukama od papriky?
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    JVMLOK: Pravda, pravdouci. A ono i takove klasiky, rekneme treba Jachyme, hod ho do stroje - tam je vetsina vtipu postavena na tom, ze Sobota je trochu autista a nechape kruty svet kolem, takze se ho snazi vnimat pomoci tech biorytmu. Nebo i Tajemny hrad v Karpatech - hlavni zaporak je hrozne nestastny, kladas je taky hrozne nestastny a nakonec je vetsina hercu mrtva.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    MAKROUSEK Aspon je zrejmy rozdil of vrtdinx ceske serialove produkce, ktera stavi na tom, ze se neprijemny veci deji divakovi, ktery ma jedinou moznost (pokud neni schopen vypnout telku) vybrat si z tehromady sracek to, co ho boli nejmin. Takova vychova televiznich masochistu.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    NATYNKA: Kdyz jsme byli na kursu psani sitcomu, takovy pan, co v Hollywoodu pise sitcomy nam povidal, ze zakladni motto zni: "Comedy is cruelty." A kdyz se nad tim zamyslis, je to fakt, naprosta vetsina komedii je o tom, ze se postavickam deji neprijemne veci. Ha. Ha.
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    NATYNKA: asi nejis maso
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    NATYNKA: to, ze ti to prijde osklivy, je prave to vtipny.
    NATYNKA
    NATYNKA --- ---
    co je na tom vtipnyho ? mne to prijde osklivy
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    RIVEEK: A taky je tam obrovský nepřehlédnutelný panel s číslem - tímto jsou v Portal 1 označovány jednotlivé místnosti, přičemž malé ikony označují, jaké úkoly tě čekají. Mají tam "Cake".
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    OLTSKUL: jo, teď tam vidím companion kostky a logo nápadně připomíná logo Aperture, tak jsem to pochopil dobře. Díky
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ATUARFIK: morning wood!
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    FLAD: Chtěla jsem říct, že to mám jen z druhé ruky, protože nejsem chlap, ale taková formulace by mohla některé ponoukat k nemístným žertům. Každopádně: ranní erekce, anglicky "morning hard-on"
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam