• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    DVEL
    DVEL --- ---
    FEKALNIK: zaměř se na "odraz" v zrcadle...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ROMANICAK: podle mě to prostě někomu přijde loštomilé, něco jako když si Hitler v Argentině kupuje tofu párek
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    SCHWAB:
    SCHWAB:
    Tak to je taky blbost, v obchode s deskama jsou sluchatka na hlave celkem nevtipna, uplne normalni vec.

    Pro me stale nevysvetleno.
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    THRAWN: když mluvíš na iPhone, říkáš "hey, siri", pokud si dobře pamatuju
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    THRAWN: Siri je https://cs.wikipedia.org/wiki/Siri takže sranda Siri/syrian
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    SUCZKER: fskutečnosti nemá depresi, ale nechává si narůst Fu Manchu knír
    ROMANET
    ROMANET --- ---
    OTAVA: a ja myslel, ze se mu postavil.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    WRYKOLAKAS: jj, to většinou říkají lidi, co mají taky deprese. nebo si to aspoň myslí. většinou nikdy lopatou ani neházeli. já jednou hodil lopatou dvacet metrů. do řeky. už ji nikdy nikdo neviděl. deprese pryč, politbyro lákalo na obrázek zemiaku
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    SUCZKER:
    OTAVA:
    připomíná mi to realitu, mam deprese a lidi mi na to dycky řeknou: kdybys házel celej den lopatou, bys na ty debréze neměl čas
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    SUCZKER: misto aby ho potesilo ze spousta lidi ma horsi zivot nez on v depresi tak ho to dostalo do jeste vetsi depky.
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    PRAASHEK: dneska tim bude zit cely internet
    (dalsi variante: http://i.imgur.com/7hWNLGv.png )
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Ach. Asi jsem nesel dost hluboko.
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    OTAVA: fskutečnost jen sní o tom jak dostal Oscara
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    OTAVA: povedená narážka na inception :) http://www.csfd.cz/film/254156-pocatek/prehled/
    HARALD
    HARALD --- ---
    SCHWAB: Díky. :)
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    JVCNC: mě baví lidi, co lezou na internetech do humornejch vláken a nechápou sarkasmus a ironii.
    JVCNC
    JVCNC --- ---
    SCHWAB: me vzdycky takova to tvrzeni o tom jak je analog out vzdycky strasne pobavi, jen hloupost toho, jez takovou vec vyrkne je k placi
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam